800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VITALITY PUNTA

  • Krásný moderní hotel

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Komfortní hotel přímo u moře. Bazén s mořskou vodou a wellness.

Poloha

klidná, v blízkosti malebného přístavu Veli Losinj. Obchody cca 2 km. Mali Losinj cca 3 km podél promenády.

Pláž

cca 50 m od skalnaté, příkře se svažující pláže. Plážový bar. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma (dle dostupnosti). Plážová taška a ručník na osobu/pobyt zdarma.

Vybavení

komfortní hotel s 289 pokoji na 5 podlažích. Přijímací hala, společenská místnost, restaurace, a-la-carte restaurace, 4 bary a kiosek. V zahradě bazén s mořskou vodou, terasa na opalování a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma (dle dostupnosti).

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 24 m2, s telefonem, sat. TV, minibarem, trezorem, fénem, županem, pantoflemi, sprchou, WC, balkonem, výhledem do parku. Dvoulůžkové pokoje (A2B): bez určení výhledu, na straně k moři, jinak jako A2A. Dvoulůžkové superior pokoje (A2C): cca 28 m2, jinak jako A2A. Joker pokoje (A2S): bez balkonu, umístěny buď v hotelu nebo v apartmánech Punta, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenze navíc večeře formou bufetových stolů. Dine around program od 1.5. do 30.9.: hosté s polopenzí mohou mít večeři v různých a-la-carte restauracích (některé jsou za příplatek, nápoje vždy za poplatek). Více informací, rezervace a získání voucheru na recepci. Bezlepková a dietní strava na vyžádání.

Sport/aktivity

zdarma: venkovní a vnitřní fitness, aqua aerobic (do 30.6. a od 2.9.). Animační program. Za poplatek: 13 antukových tenisových kurtů (z toho 2 jsou osvětlené), půjčovna kol, škola vodního lyžování, venkovní lezecká stěna (je možné půjčit si vybavení a mít asistenta).

Internet

internetový koutek za poplatek, WiFi v celém hotelu zdarma.

Wellness

zdarma: několik saun, relaxační zóna, krytý bazén s mořskou vodou a vířivka. Ručníky a župany (v závislosti na dostupnosti).

Děti

dětský animační program (11.6.-1.9., pro děti 5-12 let), dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání a za poplatek cca 4 €/den.

Info

parkování: parkoviště zdarma (dle dostupnosti), garáž cca 8 €/den; domácí zvíře: ne; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 1.7.-1.9. denně/6 nocí; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m

Recenze

10
23. říjen 2012 / Petr Zupko

Super dovolená se super službami

Snad jeden z nej 15-ti pobytů v Chorvatsku.

Celá recenze >