800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL COLENTUM

Hotel je umístněný na krásné pláži Slanica, nejkrásnějí z mnoha malebných zátok na pobřeží ostrova Murter, s výhledem na souostroví Kornati.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel je umístněný na krásné pláži Slanica, nejkrásnějí z mnoha malebných zátok na pobřeží ostrova Murter, s výhledem na souostroví Kornati.

Vybavení

recepce, restaurace, bazén s mořskou vodou, hotelová terasa s lehátky a slunečníky, hřiště tenis a plážový volejbal, stolní tenis, bowling, parkoviště.

Služby za poplatek

domácí zvíře, pronájem šlapadel, vodní skútry, vodní lyže, tenisové kurty, plachtění, potápění, veslování, rybaření,

Ubytování

klimatizované 2lůžkové pokoje, koupelna - sprcha/WC, fén, telefon, SAT/TV, lednička, balkon většinou s výhledem na moře, některé pokoje s možností přistýlky či přidání dětské postýlky. Rodinný pokoj prostornější s možností 2 přistýlek. 2lůžkové pokoje je možno propojit. Kategie CLASSIC - v přízemí se základním vybavením, ELEGANCE - v prvním patře, navíc vyhrazené zastřešené místo na parkovišti a lehátka a ručníky u bazénu. ELITE - ve druhém patře s trezore, navíc vyhrazené zastřešené místo na parkovišti a lehátka a ručníky u bazénu. Strava na výběr ze středomořské či tradiční kuchyně i s nápoji, na konci pobytu láhev vína, rakije a olivového oleje na pokoji.

Pláž

cca 10 m od píščitě-oblázkové pláže Slanica, pláž s pozvolným vstupem do voddy

Náš názor

Ideální místo pro rodiny s malými dětmi - skvělá pláž a tobogán, hotel s bohatými službami.

Strava

Snídaně:bufetové
Obědy:bufetové
Večeře:bufetové
All inclusive:k plné penzi navíc odpolední svačina 16,30-17:00 (čaj, káva, koláče, zmrzlina), od 18.6. od 10.9. u večeře výběr z možností mediteránské večeře nebo bufetové, neomezená konzumace domácích nápojů v baru na pláži od 7:30 do 22:00 (rakije, točené bílé a červené víno, točené pivo, nealkoholické nápoje - limonády, voda, káva), plážový volejbal, stolní tenis, jízdní kola, lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu.

×