800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCOLENTUM HOTEL - all inclusive

    Přímo u písečno-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Cca 100 m od moře.

Ubytování

1/3 pokoj, BM (Elegance OB) - musí být obsazen 3 dospělými (plně platícími) osobami.

1/3 pokoj, BP (Elegance OB) - musí být obsazen 3 dospělými (plně platícími) osobami.

1/3+1 pokoj, BM (Elegance MxO) - musí být obsazen 3 dospělými (plně platícími) osobami + dítě do 12 let.

1/3+1 pokoj, BP (Elegance MxO) - musí být obsazen 3 dospělými (plně platícími) osobami + dítě do 12 let.

1/2 pokoj - Classic : Městečko Murter vyrostlo ze zřícenin antického Colenta. Hotel se nachází v zálivu Slanica v borovém háji u písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Pláž Slanica, která je hlavní murterská pláž, se nachází v blízkosti hotelu. Je to jedna z nejlepších písečných pláží, která nabízí různé sportovní a rekreační aktivity. Další pláž Podvršké, která je z části písečná, oblázková i skalnatá je vzdálena cca 600 m od hotelu. Část pláže je oddělena pro nudisty. V hotelu Colentum je hostům k dispozici: hotelová restaurace, aperitiv bar, terasa, směnárna, venkovní bazén s mořskou vodou a plochou na slunění se slunečníky a lehátky. Ke sportovnímu vyžití slouží: tenisové dvorce, půjčovna šlapadel, vodních skútrů a jiné vodní sporty, potápění. Můžete využít nabídky hotelu i města.
Nabízíme ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají, koupelnu s vysoušečem vlasů, telefon, SAT/TV, minibar, klimatizaci, balkon dvoulůžkový pokoj pro max. 2 dospělé osob, balkon strana k moři

1/2+1pokoj -Classic MO : dvoulůžkový pokoj s přistýlkou pro max. 2 dospělé osoby a 1 dítě do 12let, balkon strana k moři.

1/2+1pokoj- Elegance MO : dvoulůžkový pokoj s přistýlkou pro max. 2 dospělé osoby a 1 dítě do 12 let, balkon strana k moři nebo do parku

1/3 pokoj -Elegance OB : třílůžkový pokoj pro 3 dospělé osoby (plně platící osoby), balkon strana k moři nebo do parku.

1/3+1 pokoj Elegance MxO : třílůžkový pokoj pro max. 3 dospělé osoby (plně platící osoby) a 1dítě do 12 let, balkon strana k moři nebo do parku.

Vybavení

Hotelová restaurace, aperitiv bar, terasa, směnárna, venkovní bazén s mořskou vodou a plochou na slunění se slunečníky a lehátky.

Stravování

All inclusive.

Pláž

Přímo u písečno-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře.

Sport a zábava

Tenisové dvorce, půjčovna šlapadel, vodních skútrů a jiné vodní sporty, potápění.

×