800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCOLENTUM HOTEL - polopenze

  • Přímo u písečno-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Colentum se nachází v zálivu Slanica v borovém háji u písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře na ostrově Murter. Městečko Murter vyrostlo ze zřícenin antického Colenta. Pláž Slanica, která je hlavní murterská pláž, se nachází v blízkosti hotelu. Je to jedna z nejlepších písečných pláží, která nabízí různé sportovní a rekreační aktivity. Další pláž Podvršké, která je z části písečná, oblázková i skalnatá je vzdálena cca 600 m od hotelu. Část pláže je oddělena pro nudisty.

Ubytování

V hotelu Colentum je hostům k dispozici - hotelová restaurace, aperitiv bar, terasa, směnárna, venkovní bazén s mořskou vodou a plochou na slunění se slunečníky a lehátky. Ke sportovnímu vyžití slouží: tenisové dvorce, půjčovna šlapadel, vodních skútrů a jiné vodní sporty, potápění. Můžete využít nabídky hotelu i města.
Nabízíme ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají, koupelnu s vysoušečem vlasů, telefon, SAT/TV, minibar, klimatizaci, balkon na mořskou stranu nebo na stranu do parku. Stravování je formou polopenze nebo all inclusive (další nabídka zájezdů).
1/2 pokoj - Classic: dvoulůžkový pokoj pro max. 2 dospělé osob, balkon strana k moři.
1/2+1 pokoj - Classic MO: dvoulůžkový pokoj s přistýlkou pro max. 2 dospělé osoby a 1 dítě do 12let, balkon strana k moři.
1/2+1 pokoj - Elegance MO: dvoulůžkový pokoj s přistýlkou pro max. 2 dospělé osoby a 1 dítě do 12 let, balkon strana k moři nebo do parku.
1/3 pokoj - Elegance OB: třílůžkový pokoj pro 3 dospělé osoby (plně platící osoby), balkon strana k moři nebo do parku.
1/3+1 pokoj Elegance MxO: třílůžkový pokoj pro max. 3 dospělé osoby (plně platící osoby) a 1dítě do 12 let, balkon strana k moři nebo do parku.

Vybavení

Prodejna se suvenýry, bazén venkovní, restaurace a lá carte, terasa, lehátka u bazénu, slunečníky u bazénu.

Stravování

Polopenze.

Pláž

Přímo u písečno-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře.

Sport a zábava

Potápění, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, půjčovna jachet a plachetnic, plachtění, cyklistika, půjčovna skútrů.

×