800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY JAZINE

V malebném městečku Tisno, kde most spojuje pevninu s ostrovem Murter se v mírném kopci nachází rodinný domek, z jehož balkonů se nabízí nádherný pohled na moře. Vzdálenost od centra, kde jsou obchody, pošta je cca 1 km a od nádherné zátoky Jazine cca 600 m. Ostrov Murter je oblíbeným letoviskem zejména pro nesčetné množství zátok s křišťálově čistou vodou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

v malebném městečku Tisno, kde most spojuje pevninu s ostrovem Murter, se v mírném kopci nachází rodinný domek, z jehož balkonů se nabízí nádherný pohled na moře. Vzdálenost od centra, kde jsou obchody a pošta je cca 1 km a od nádherné zátoky Jazine cca 600 m. Ostrov Murter je oblíbeným letoviskem zejména pro nesčetné množství zátok s křišťálově čistou vodou.

Vybavení

pronájem apt. s kuchyň. koutem, spotřeba vody a energií, závěrečný úklid, povlečení, parkovací místo pro 1 os. auto/apt. ve dvoře, gril. Pozn. pobyt domácích zvířat není povolen.

Ubytování

1. patro: apt. č. 1 pro 5–6 os. - prostorný apt. má 2lůžk. a 3lůžk. ložnici s balkony s pohledem na moře, koupelnu s WC a bidetem a oddělené WC, vybavenou kuchyňku včetně trouby, jídelní kout, možnost přistýlky. Apt. č. 2 pro 3–5 os. - denní místnost s vybaveným kuchyň. koutem včetně trouby, jídelní stůl, gauč na rozklápění pro 1–2 os., koupelna s WC, ložnice s manžel. lůžkem a postelí a balkonem s nádherným pohledem na moře. 2 patro: na celém patře se nachází 5 pokojů, každý s vlastní koupelnou a sprchou, k dispozici je společná kuchyňka včetně lednice, pokoj č.1B je dvoulůžkový pokoj bez balkonu s manželským lůžkem, pokoj č. 2B je trojlůžkový pokoj s manželským lůžkem a postelí a balkón s částečným výhledem na moře, pokoj č.3B je trojlůžkový pokoj s balkonem a nádherným výhledem na moře, pokoj č. 4B je dvoulůžkový pokoj s balkónem a nádherným pohledem na moře, pokoj č. 5B je stejný jako 4B. 3. patro podkroví: 2x apt. č. 4 a 5 pro 5–6 os. – 2x dvoulůžk. ložnice, postel, koupelna s WC, kuchyně s troubou, jídelní stůl, nádherný pohled z balkonu na moře, možnost přistýlky.

Pláž

cca 70 m od domu betonová mola, oblázková pláž Jazine cca 600 m

Náš názor

Na klidném místě se nacházejí prostorné apartmány s nádherným pohledem na moře, ideální kapacita pro klidnou rodinnou dovolenou. Skvělý výchozí bod na výlety – NP Kornati, NP Krka, Šibenik, Zadar, PP Vransko jezero.

Strava

Snídaně:servírované kontinentální
Večeře:výběr ze menu o 4 chodech - polévka, hl. jídlo, salát, zákusek (objednává se na 1 den dopředu)

×