800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY RASTOVAC

Komplex s 80 apartmány v krásné zátoce Rastovac se nachází 2,5 km od města Tisno, kde most spojuje pevninu s ostrovem Murter a cca 6 km od magistrály. Apartmánové domky jsou po rekonstrukci v roce 2005 a nacházejí se v zadní straně kempu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Komplex se 80 apartmány v krásné zátoce Rastovac se nachází 2,5 km od města Tisno, kde most spojuje pevninu s ostrovem Murter a cca 6 km od magistrály. Apartmánové domky jsou po rekonstrukci v roce 2005 a nacházejí se v zadní straně kempu.

Vybavení

recepce, moderní renovované klimatizované apartmány, restaurace s terasou, bar, TV místnost, market, parkoviště, stolní tenis, hřiště na míčové hry, volejbal, minigolf.

Služby za poplatek

vodní sporty na pláži, pronájem loďek.

Ubytování

apt. pro 2-3 os. - 2lůžk. ložnice, denní místnost s možností přistýlky (vhodná pro dítě), vybavený kuchyň. kout, sprcha, WC, SAT/TV, klimatizace, sejf, balkon/terasa, venkovní krb. Apt. pro 3-4 os. - 3lůžk. ložnice, denní místnost s možností přistýlky (vhodná pro dítě), vybavený kuchyň. kout, sprcha, WC, SAT/TV, klimatizace, sejf, balkon/terasa, venkovní krb.

Pláž

cca 100 -150 m od oblázkové a přírodní kamenité - pozvolný vstup do vody

Náš názor

Vynikající bod pro výlety do n.p. Kornati, Krka, Šibenikku, Vodice, p.p. Vransko jezero.

×