800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRONA APARTMÁNY

Na ostrově Pag - Gajac nabízíme apartmány Rona.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Na ostrově Pag - Gajac nabízíme apartmány Rona a to tyto typy:

Ubytování

Apartmán Rona Gajac pro 2-4 osoby se nachází v druhém patře apartmánového domu, vzdáleného 10 minut pěšky od pláže. Byl kompletně renovován v roce 2009. Velikost apartmánu je cca 34 m 2 a skládá se z dvoulůžkové ložnice (francouzské lůžko) a z kuchyně s jídelním koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (šířka 140 cm), apartmán má sprchu/WC, balkon, klimatizaci. Je vybaven moderním nábytkem, SAT/TV, kompletně zařízenou kuchyní s mikrovlnnou troubou a kávovarem. Obchod a nejbližší restaurace se nachází cca 50 m. Parkování na ulici u domu.

Apartmán Rona Gajac pro 4-6 osob se nachází v přízemí vilky, vzdálené pěší chůzí 5-6 minut od pláže. Apartmán byl kompletně renovován v roce 2007. Jeho velikost je cca 39m2. Apartmán má kuchyň s jídelnou a rozkládacím gaučem pro dvě osoby (šířka 140 cm), jednu ložnici s francouzským lůžkem a druhou se dvěma lůžky, sprchu/WC, terasu s nábytkem na sezení, malou zahrádku. Je vybaven klimatizací, moderním nábytkem, SAT /TV , kompletně zařízenou kuchyní s mikrovlnnou troubou a kávovarem. Obchod a nejbližší restaurace se nacházejí cca 100 m.

Apartmány Rona Gajac Superior pro 2-4 osoby se nacházejí v šesti samostatných patrových vilkách, ve dvou řadách po 3 vilkách, cca 5 minut pěší chůze od oblázkové pláže. Mezi vilkami se nachází terasa s jacuzzi a sprchou, která je k dispozici klientům všech 6 apartmánů. Vilky byly kompletně renovované v roce 2008. Každá má velikost 40 m2. V přízemí je denní místnost kuchyní a s jídelním koutem a s rozkládacím gaučem pro 2 osoby + sprcha/WC. Na patře je ložnice s francouzským lůžkem, televizí a balkonem. Parkování na ulici u domu. Na chráněné straně domu se nachází menší krytá terasa s nábytkem na sezení, lehátky a grilem. Apartmány jsou vybaveny klimatizací v obou patrech, “dizajnovým” nábytkem, SAT /TV, fénem, mají kompletně zařízenou kuchyň s myčkou na nádobí, mikrovlnnou troubou a kávovarem. Nejbližší obchod a restaurace jsou vzdálené cca 250 m. Parkování v ulici.

Apartmán Rona Gajac Superior pro 4-6 osob se nachází v přízemí patrové vily. Majitel v této vilce nežije. Apartmán byl kompletně zrenovován v roce 2008, má velikost cca 55 m2 a od oblázkové pláže je vzdálen cca 6-8 minut pěší chůze. Apartmán má malou předsíň, kuchyň s jídelnou, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby (šířka 140 cm), sprchu/WC a dvě dvoulůžkové ložnice (jedna s francouzským lůžkem a druhá se dvěma oddělenými lůžky). Vybaven je klimatizací, “dizajnovým” nábytkem, SAT /TV, fénem a kompletně zařízenou kuchyní smyčkou na nádobí, mikrovlnnou troubou a kávovarem. U apartmánu je prostorná terasa s pergolou, nábytkem na sezení a grilem. Nejbližší obchod je vzdálen cca 250 m a restaurace 200 m. Parkování před domem.

Vybavení

restaurace a lá carte, obchod s potravinami, parkování.

Stravování

Vlastní.

Pláž

Do 300 m od moře.

×