800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY HOSTIN

  • V blízkosti se nachází pobřežní promenáda
  • Apartmány jsou dobře vybaveny

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

Apartmány Hostin leží na severozápadní části ostrova Pag. Gajac je velké apartmánové městečko sloužící jako letní chaty pro rekreaci domácích obyvatel, původně převážně Slovinců. Gajac se rozprostírá na dvou katastrálních územích, a to města Kolan a Novalja. Část střediska, kterou obhospodařuje společnost „Hostin“ je Kolanskij Gajac a je téměř na samém konci apartmánového městečka. Hostům je k dispozici restaurace, kde se dá pořídit menu i za 25 Kn, obchod. V blízkosti je kavárna, taneční terasa.

Ubytování

Apartmány jsou v příjemném stínu zahrádek. Všechny apartmány jsou čtyřlůžkové a mohou být obsazeny 2,3 nebo 4-5 osobami. Všechny apartmány mají ložnici(e),obývací místnost s rozkládacím gaučem (2 osoby), kuchyňský kout, sociální zařízení, SAT/TV, malou terasu s vlastním grilem, nově od sezóny 2016 klimatizaci.

Pláž

Pláž je přírodní kamenitá a oblázková s hrubým pískem, vzdálena 300-400 m, otevřená po celý den přímému slunci. Pláž je s pozvolným vstupem (vhodné pro rodiny s dětmi). Pobřežní promenádou se přijde na jednu z nejhezčích pláží ostrova Pag --„Sv. Duh“ s tobogánem a dvěma restauracemi. Dále můžete navštívit také jednu z nejhezčích oblázkových pláží, a to je Zrće, vzdálené cca 2 km, které nabízí různé restaurace, sportovní plážové atrakce, diskotéky; dále písčitá pláž Caska, nebo pláž v kempu Straško, kde je nabídka restaurací, obchodů, sportovního vyžití.

Strava

Vlastní.

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

PISK VILA

PISK VILA

Chorvatsko, Pag, Novalja

Cena od: 8 930 Kč

Pro skupinu: