800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY IVAN

Tento zcela nový apartmánový dům s moderně vybavenými apartmány se nachází v klidné části města, mimo rušné a živé centrum. Je situován v mírném svahu, s nádherným výhledem na moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Příjemnou dovolenou nedaleko rušného centra nabízí apartmánový dům umístěný v mírném svahu, s nádherným výhledem na moře.

Poloha

tento apartmánový dům s moderně vybavenými apartmány se nachází v klidné části města, mimo rušné a živé centrum. Je situován v mírném svahu, s nádherným výhledem na moře, cca 500 m od moře a 800 m od centra.

Vybavení

parkoviště u domu, pronájem moderně zařízeného apartmánu, zařízená kuchyňka s kompletním vybavením, spotřeba vody a energií, povlečení, ručníky, klimatizace.

Ubytování

1. patro: apt. pro 4 os. - 2lůžková ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem vhodným pro 2 os., kuchyňský kout v kombinaci s jídelním koutem, koupelna s WC, SAT/TV, klimatizace, balkon se zahradním nábytkem. 2. patro: apto pro 6 os. - mezonetový apt. se samostatnou oddělenou 2lůžkovou ložnicí, další 2lůžko ve vyvýšeném mezipatře (po schodech), denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 os., kuchyňský kout v kombinaci s jídelním koutem, koupelna s WC, SAT/TV, klimatizace, balkon se zahradním nábytkem.

Strava

bez stravy

Služby za poplatek

vodní sporty na plážích, klimatizace 5-6 EUR/den.

×