800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY LILI

Apartmánový dům s příjemnou rodinnou přátelskou atmosférou se nachází od centra města Pag cca 1200 m a od nejbližší restaurace cca 150 m. Nádherná pláž se nachází cca 300 m od domu, ale k dispozici jsou další romantické malé plážičky, které lemují cca 2 km dlouhý záliv. V centru je k dispozici mnoho restaurací, obchodů, směnáren a pošta.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Oblíbený rodinný dům nabízí vkusně zařízené apartmány s úchvatným výhledem na záliv Pag s průzračně čistým mořem.

Poloha

apartmánový dům s příjemnou rodinnou přátelskou atmosférou se nachází cca 1 200 m od centra města Pag a od nejbližší restaurace cca 150 m. Nádherná pláž se nachází cca 300 m od domu, ale k dispozici jsou další romantické malé plážičky, které lemují cca 2 km dlouhý záliv. V centru je k dispozici mnoho restaurací, obchodů, směnáren a pošta.

Vybavení

parkoviště u domu pro 1 os. auto/apt., posezení v zahradě u krbu, pronájem zařízeného apartmánu včetně kuchyňky, spotřeba vody a energií, povlečení, klimatizace.

Ubytování

přízemí, 1. patro: apt. pro 4–5 os. - 2x 2lůžk. ložnice, zařízená kuchyň v kombinaci s jídelním koutem a obývacím pokojem s možností přistýlky, SAT/TV, koupelna s WC, terasa. Apt. pro 5 os. ve 2.patře: 2lůžk. ložnice, 3lůžk. ložnice, zařízená kuchyň v kombinaci s jídelním koutem a obývacím pokojem, SAT/TV, koupelna s WC, terasa.

Strava

bez stravy

Pro děti

tobogán na pláži.

Služby za poplatek

v městě Pag je sportovní centrum s tenisovými kurty a stolním tenisem, pronájem člunů, lehátka a slunečníky na pláži. Klimatizace 5 EUR/den.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 1,2 km

Podobné hotely v této lokalitě

SOUKROMÉ APARTMÁNY PAG
9,3

SOUKROMÉ APARTMÁNY PAG

Chorvatsko, Pag, Město Pag

Cena od: 1 636 Kč

Pro skupinu:

APARTMÁNY KOLARIĆ

APARTMÁNY KOLARIĆ

Chorvatsko, Pag, Město Pag

Cena od: 1 772 Kč

Pro skupinu: