800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PENZION FRANKO

Penzion se nachází bezprostředně na pláži a cca 1 km od centra města Pag, které bylo vystavěno až v 15. století a je jedním z mála plánovitě navržených měst v Dalmácii. Pravidelné uličky a pozdně gotické a renesanční stavby jsou lákadlem pro turisty hledající večerní romantiku. Penzion nabízí jak pokoje, tak i apartmány a je v provozu celoročně.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

penzion se nachází bezprostředně na pláži a cca 1 km od centra města Pag, které bylo vystavěno až v 15. století a je jedním z mála plánovitě navržených měst v Dalmácii. Pravidelné uličky a pozdně gotické a renesanční stavby jsou lákadlem pro turisty hledající večerní romantiku. Penzion nabízí jak pokoje, tak i apartmány a je v provozu celoročně. Přímo u písčité pláže

Vybavení

restaurace, apartmány a pokoje, fitness, sauna, kotviště pro lodě, parkoviště.

Ubytování

pokoje – klimatizované 2lůžk. pokoje s možností přistýlky, sprcha a WC, SAT/TV, telefon, minibar, balkon výhled na moře. Studio pro 2 os. – 2lůžko, vybavený kuchyňský kout, koupelna s WC, balkon se zahradním nábytkem a výhledem na moře. Apt. pro 2 os. – ložnice s dvěma lůžky, denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem, koupelna s WC, balkon se zahradním nábytkem a výhledem na moře. Apt. pro 4 os. – 2 ložnice, jedna s 2 lůžky a druhá s 2lůžkem, denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem, koupelna s WC, balkon se zahradním nábytkem a výhledem na moře. Apt. pro 6 os. – 3 dvoulůžk. ložnice, denní místnost s vybaveným kuchyň. koutem, 2× koupelna s WC, balkon se zahradním nábytkem a výhledem na moře.

Náš názor

Místo oblíbené cyklisty, potápěči a sportovci, ideální kapacita pro skupiny. Výhodná cena, kapacita přímo u moře.

Strava

Snídaně:bufetové
Obědy:výběr z menu
Večeře:výběr z menu

Služby za poplatek

domácí zvíře, vodní skluzavka, restaurace, pronájem motorových člunů, pronájem automobilů, půjčovna lehátek a slunečníků.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
×