800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY BEBA

Apartmány Beba se nacházející blízko písečné pláže Perilo vhodné pro rodiny s malými dětmi. V blízkosti této pláže jsou další malé písečné zátoky, jež nabízejí klidný a nerušený pobyt na pláži. Dům leží v klidné lokalitě obklopené zelení a má velký dvůr se dvěma přístřešky a dvěma grily. Dům má 3 krásně vkusně zařízené apartmány s klimatizací a satelitní TV, krytou terasu a každý apartmán má vlastní parkovací místo ve dvoře, který je pokrytý vinnou révou a stromy kiwi. Centrum s obchody, poštou, bankou a trhem je vzdálené asi 400 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Přátelská atmosféra, v malé úzké uličce bez dopravy nedaleko písečné pláže nabízí klidnou a pohodovou dovolenou.

Poloha

apartmány Beba se nacházejí blízko písečné pláže Perilo vhodné pro rodiny s malými dětmi. V blízkosti této pláže jsou další malé písečné zátoky, jež nabízejí klidný a nerušený pobyt na pláži. Dům leží v klidné lokalitě obklopené zelení a má velký dvůr se dvěma přístřešky a dvěma grily. Dům má 3 vkusně zařízené apartmány s klimatizací a SAT/TV, krytou terasu a každý apartmán má vlastní parkovací místo ve dvoře, který je pokrytý vinnou révou a stromy kiwi. Centrum s obchody, poštou, bankou a trhem je vzdálené asi 400 m. Cca 300 m od písečné pláže Perilo.

Vybavení

pronájem apt. se zařízenou kuchyňkou, spotřeba vody a energií, povlečení, závěrečný úklid, parkoviště pro 1 os. auto/apt., posezení u grilu.

Ubytování

přízemí: apartmán pro 4–5 os. č. 3 – dvě 2lůžkové ložnice, obývací pokoj s rozkl. gaučem pro 1 dospělou os. nebo 2 děti, vybavená kuchyňka, koupelna (sprcha/WC), SAT/TV, klimatizace (za poplatek), velká terasa. 1. patro: 2× apartmán pro 4–5 os. č. 1 a 2 – stejné jako apt. v přízemí, každý apt. má svůj vlastní vchod.

Strava

bez stravy

Pro děti

písčitá pláž s pozvolným vstupem.

Služby za poplatek

klimatizace (7 EUR/den – splatné na místě), malý domácí mazlíček.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 400 m
×