800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY ŠTEFAN

Starší rodinný domek se nachází v blízkosti překrásné písečné zátoky nedaleko kostlíka sv. Nikole v klidném prostředí obklopen rodinnými domky a poli. Dům má přízemí a 2 patra, ve dvoře se nachází parking a hostům je k dispozici gril. Díky poloze téměř na pláži je vhodný pro hosty, kteří mají rádi při ruce zázemí apartmánů. Povljana je letovisko se skvělým zázemím pro rodinnou dovolenou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

starší rodinný domek se nachází v blízkosti překrásné písečné zátoky nedaleko kostlíka sv. Nikole v klidném prostředí obklopen rodinnými domky a poli. Dům má přízemí a 2 patra, ve dvoře se nachází parking a k hostům je k dispozici gril. Díky poloze téměř na pláži je vhodný pro hosty, kteří mají rádi při ruce zázemí apartmánů. Povljana je letovisko se skvělým zázemím pro rodinnou dovolenou.

Vybavení

pronájem zařízeného apt., spotřeba vody a energií, povlečení, závěrečný úklid, parkoviště u domu pro 1 os. auto/apt., WiFi, klimatizace, gril. Pozn. domácí zvířata nejsou povolena.

Služby za poplatek

vodní sporty na pláži.

Ubytování

1. patro: Apt. č. 1 pro 2–3 os. - skládá se z ložnice s manžel. lůžkem a postelí, denní místnosti s kuchyň. koutem, koupelna s WC, 2 balkony s částečným pohledem na moře, klimatizace. Apt. č. 2 pro 2–3 os. -stejný jako číslo 1, ale bez pohledu na moře. Apt. č. 3 pro 3–4 os. ložnice s manželským lůžkem a postelí, v denní místnosti je čtvrtá postel a kuchyňský kout, koupelna s WC, klimatizace, 2 balkony. Apt. č. 4 pro 3–4 os. - stejný jako č. 3, ale bez pohledu na moře. 2. patro: Apt. č. 5 pro 3–4 os. - stejný jako č. 4. Studio č. 6 pro 2–3 os. - místnost se 3 postelemi, kuchyňským koutem, koupelnou s WC, klimatizací a balkonem s částečným pohledem na moře. Studio č. 8 pro 2–3 os. - stejné jako č. 6.

Pláž

cca 50 m od písčité pláže Perilo

Náš názor

Ideální místo pro rodiny s malými dětmi díky nádherné písčité pláži a pro ty, kteří nejsou nároční na ubytování a ocení nižší cenu a blízkost pláže.

×