800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY MORE

Fantastická poloha domu přímo na oblázkové pláži se sprchami, všechny apartmány mají z balkónu pohled na moře, vysoký komfort ubytování jsou zárukovou pohodové rodinné dovolené.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nově postavený apartmánový dům se nachází v Povljaně, části zvané Dubrovník, kde je nádherná pláž a také se nedaleko odtud nachází léčivé bláto, díky kterému je toto letovisko známé v zahraničí. Před domem vede pobřežní promenáda, kterou lze skoro dojít do starého centra města – cca 800 m s restauracemi, kavárnami nebo se projet na in-linech nebo kole. Nejbližší obchod je cca 80 m a restaurace cca 250 m. Přímo na pláži jsou kavárny a hřiště na beach volejbal.

Ubytování

Apartmány se nacházejí v přízemí a na 1. a 2. patře a jsou vybaveny koupelnou s WC a sprchou, SAT/TV, klimatizací, prostorným balkonem s nádherným pohledem na moře, kuchyň. koutem v denní místnost a gaučem pro 1–2 os. K dispozici jsou apt. pro 2–4 os.: 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkl. gaučem, apt. pro 4–5 os.: 2lůžk. ložnice, 1lůžková ložnice, denní místnost s rozkl. gaučem, apt. pro 4–6 os.: 2 dvoulůžkové ložnice, z toho jedna s palandou a druhá s manžel. lůžkem, denní místnost s rozkládacím gaučem.

Vybavení

Pronájem vybavených apt. včetně kuchyň. koutu s ledničkou, spotřeba vody a energie, povlečení, závěrečný úklid, parkovací místo pro 1 os. auto/apt., gril k dispozici. Pobyt domácích zvířat není povolen. Služby za poplatek: Tenis, pronájem kol, vodní sporty. Pro děti: Pláž s pozvolným vstupem do vody.

Stravování

Bez stravy.

Pláž

Fantastická poloha přímo na pláži – cca 10 m oblázková zátoka s pozvolným vstupem do vody.

Náš názor

Fantastická poloha domu přímo na oblázkové pláži se sprchami, všechny apartmány mají z balkónu pohled na moře, vysoký komfort ubytování jsou zárukovou pohodové rodinné dovolené.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 80 m
×