800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA LANTERNA

Krásná oblázková pláž, křišťálově čisté moře, hezké prostředí, ideální místo pro rodinnou dovolenou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

pečlivě udržovaný dům se nachází v klidné zóně obklopen zelení na výběžku poloostrůvku jedné ze zátok v městečku Povljana nedaleko od apartmánů Silva

Ubytování

vyvýšené přízemí: apt. až pro 4 os. – ložnice s manžel. lůžkem, obytná místnost s rozkládacím gaučem pro 2 dosp. os., klimatizace, SAT/TV, vybavený kuchyň. kout s troubou, koupelna s WC, balkon s část. výhledem na moře. 1. patro: studio pro 4 os. – ložnice s manžel. lůžkem, obytná místnost s gaučem pro 1 dosp. osobu nebo 2 děti, kuchyň. koutem, balkon s pohledem na moře, SAT/TV, klimatizace, koupelna s WC. Apt. až pro 4–5 os. – ložnice s manžel. lůžkem a postel, obytná místnost s rozkl. gaučem (pro 1 dosp. os. nebo 2 děti), SAT/TV, klimatizace, koupelna s WC, prostorná terasa s výhledem na moře. Studio až 2–3 os., ložnice s manžel. lůžkem (přistýlka možná), pokoj s kuchyň. koutem, balkon. Apt. pro 3 os. – ložnice s manžel. lůžkem, obytná místnost s kuchyň. koutem a gaučem pro 1 dosp. os. nebo 2 děti, koupelna s WC, SAT/TV, klimatizace, balkon s výhledem na moře. 2. patře: studio pro 3–4 os. – pokoj s manžel. lůžkem a gaučem pro 1 dosp. os. nebo malé 2 děti, kuchyň. kout, SAT/TV, koupelna s WC, malá terasa s výhledem na moře.

Vybavení

pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody a el. energie, závěrečný úklid, povlečení, SAT/TV, klimatizace, parkování před domem, gril k dispozici.

Stravování

bez stravy

Pláž

cca 60m od oblázkovo-písčité pláže

Náš názor

Krásná oblázková pláž, křišťálově čisté moře, hezké prostředí, ideální místo pro rodinnou dovolenou.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×