800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ORION

  • Domek na samotě
  • Ideální místo pro klidnou dovolenou

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Udržovaná osamocená chatička robinsonského typu, kde potkáte jen několik lidí, je vhodná pro klienty, kteří hledající klid a samotu.

Poloha

domek Orion pro 4-6 osob se nachází v místě zvaném Pečine na jižní straně ostrova Pašman a naproti ostrovu Žižanj. Vzdálenost k moři je cca 25 m cestou po udržovaném pozemku s mnoha stromy a keři, které v létě nabízejí příjemný stín. Pláž tvořená kameny a kamínky se svažujícím se vstupem do moře je vhodná i pro menší děti. Koupání a opalování je možné také na betonovém molu, u kterého je možné bezplatně přivázat loďku nebo člun.

Vybavení

domek Orion má dostatek elektrické energie ze solárních panelů a díky tomu je k dispozici velká lednice s mrazákem, používání dalších spotřebičů s vyšším příkonem omezeno. V domku jsou nainstalované ochranné sítě proti komárům. Před domkem je pokrytí signálem pro mobilní telefony, ale kvalita může být kolísavá. K pití i na sprchování a WC se v domku používá voda dešťovka, která se během zimy shromažďuje ve velké nádrži. Tato voda je běžně pitná, ale doporučujeme ji převařit a nebo si dovést balenou vodu. Před domem je vystavěný velký gril.

Ubytování

apartmán pro 4-6 osob - prostorný obývací pokoj s velkým jídelním stolem a s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, TV, dvě samostatné ložnice s manželskými postelemi, kuchyňka s vybavenou linkou a velkou lednicí, plynový vařič, koupelna se sprchovým koutem, kde je pouze studená voda, a WC. Před domem je zastřešená terasa se stolem a židlemi a s pohledem na moře a okolní ostrovy. Vedle domu je venkovní sprcha, kde se přes den ohřívá teplá voda v tzv. černém bojleru.

Strava

bez stravy

Služby za poplatek

domácí mazlíček na vyžádání a za příplatek. Pro držitele průkazu vůdce plavidel je možné zajistit propůjčení loďky s motorem 5 HP za příplatek na vyžádání. Transfer lodí - Biograd/domek/Biograd - 2 x 20 EUR splatné v místě.

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL PALMA

HOTEL PALMA

Chorvatsko, Pašman, Město Pašman

Cena od: 2 160 Kč

Pro skupinu:

HOTEL SIRIUS

HOTEL SIRIUS

Chorvatsko, Pašman, Město Pašman

Cena od: 3 420 Kč

Pro skupinu: