800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ORION

  • Domek na samotě
  • Ideální místo pro klidnou dovolenou

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Udržovaná osamocená chatička robinsonského typu, kde potkáte jen několik lidí, je vhodná pro klienty, kteří hledající klid a samotu.

Poloha

domek Orion pro 4-6 osob se nachází v místě zvaném Pečine na jižní straně ostrova Pašman a naproti ostrovu Žižanj. Vzdálenost k moři je cca 25 m cestou po udržovaném pozemku s mnoha stromy a keři, které v létě nabízejí příjemný stín. Pláž tvořená kameny a kamínky se svažujícím se vstupem do moře je vhodná i pro menší děti. Koupání a opalování je možné také na betonovém molu, u kterého je možné bezplatně přivázat loďku nebo člun.

Vybavení

domek Orion má dostatek elektrické energie ze solárních panelů a díky tomu je k dispozici velká lednice s mrazákem, používání dalších spotřebičů s vyšším příkonem omezeno. V domku jsou nainstalované ochranné sítě proti komárům. Před domkem je pokrytí signálem pro mobilní telefony, ale kvalita může být kolísavá. K pití i na sprchování a WC se v domku používá voda dešťovka, která se během zimy shromažďuje ve velké nádrži. Tato voda je běžně pitná, ale doporučujeme ji převařit a nebo si dovést balenou vodu. Před domem je vystavěný velký gril.

Ubytování

apartmán pro 4-6 osob - prostorný obývací pokoj s velkým jídelním stolem a s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, TV, dvě samostatné ložnice s manželskými postelemi, kuchyňka s vybavenou linkou a velkou lednicí, plynový vařič, koupelna se sprchovým koutem, kde je pouze studená voda, a WC. Před domem je zastřešená terasa se stolem a židlemi a s pohledem na moře a okolní ostrovy. Vedle domu je venkovní sprcha, kde se přes den ohřívá teplá voda v tzv. černém bojleru.

Strava

bez stravy

Služby za poplatek

domácí mazlíček na vyžádání a za příplatek. Pro držitele průkazu vůdce plavidel je možné zajistit propůjčení loďky s motorem 5 HP za příplatek na vyžádání. Transfer lodí - Biograd/domek/Biograd - 2 x 20 EUR splatné v místě.

×