800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ROBINSONSKÉ CHATKY - OÁZA MIRA

Na ostrově Pašman na straně odvracené od pevniny s výhledem na ostrovy národního parku Kornati se na kopečku nachází robinsonský domek, který nabízí dostatek soukromí a klidu pro pohodovou dovolenou. Ideální místo pro skupinku osob, kteří si nerušeně chtějí užívat pobytu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

robinsonský dům se nachází na ostrově Pašman v zátoce Langine na kopečku na osamělém místě s nádherným pohledem na moře a národní park Kornati, cca 200 m k prvním sousedům a k moři, kam vede pěší cestička. Hosté mohou k domu dojet z Biogradu na Moru trajektem na ostrov Pašman, kde na vás v přístavu čeká domácí (lístky na trajekt nejsou zahrnuty v ceně nájmu) a dále po přírodní neupravené cestě (vhodná pouze pro auta s vyšším podvozkem). U domu je připraveno parkovací místo. Auto můžete také nechat zaparkováno na ostrově ve vesnici Tkon (místo vám ukáže pan domácí) a do domku budete zavezeni autem bezplatně. Dům má cisternu o obsahu 40 000 l dešťové vody, 12V elektrickou solární energii, mobilní telefony zde fungují. Chladná voda z cisterny se používá v koupelně, na záchodě a v kuchyni. Voda se zahřívá pomocí sluneční síly. Povlečení a nádobí je k dispozici (ručníky vlastní). Před domem je pro hosty k dispozici gril.

Vybavení

pronájem domku včetně kuchyně, spotřeba vody (dešťovka), plynu a energie (solární), povlečení, závěrečný úklid. Parkovací místo. Gril k dispozici.

Služby za poplatek

kotviště pro loď, domácí mazlíčci.

Ubytování

apartmán pro 4–6 (+2) os. se nachází v celém domku, v 1. patře je prostorná terasa s jídelním stolem a nádherným pohledem na moře a Kornatské souostroví. Ve veliké denní místností je kuchyně s jídelním koutem, ledničkou na plyn (v přízemí), plynovým vařičem (trouba není ve funkci) a rozkládacím gaučem až pro 2 os., z místnosti se vchází do dvou ložnic, kde jsou 2 lůžka a koupelny se sprchou a WC. 2 menší děti do 5 let bez nároku na lůžko lze ubytovat s rodiči.

Pláž

cca 200 m od kamenité pláže

Náš názor

Na ostrově Pašman na straně odvracené od pevniny s výhledem na ostrovy národního parku Kornati se na kopečku nachází robinsonský domek, který nabízí dostatek soukromí a klidu pro pohodovou dovolenou. Ideální místo pro skupinku osob, kteří si nerušeně chtějí užívat pobytu.

×