800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SIRIUS

  • V blízkosti kamenité pláže

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Domek vhodný pro milovníky robinzonského způsobu života s krásným pohledem na moře z prostorné terasy.

Poloha

rybářský domek Sirius pro 4-6 osob se nachází ve svahu v zátoce Landjin na východní straně ostrova Pašman. Dům je obklopen několika malými domky, z nichž nejbližší je vzdálený jen asi 10 metrů. Až k domku není možné dojet autem, parkování je vzdálené cca 800 m, odtud je zajištěn transfer zavazadel člunem k domku zdarma. Pláž se nachází pod domem, kde jsou betonová plata, schůdky a kamenité pláže, vzdálenost je cca 45 m.

Vybavení

terasa v prvním patře je zastřešená a poskytuje vynikající místo k odpočinku ve stínu. Hosté mohou využívat gril a kotviště zdarma. V domě je k dispozici nádrž s dešťovou vodou, která se používá jako užitková, ale je možné ji i pít. Doporučujeme ji však převařit, případně si s sebou přivézt balenou vodu. El. energie je dodávána pomocí solárních panelů. Mobilní signál je k dispozici s možnými výpadky. Ručníky nejsou v ceně.

Ubytování

domek pro 4-6 osob se rozkládá se ve dvou podlažích. V celém spodním podlaží je kuchyně a obývací místnost, kde je pohovka, která může být použita jako přistýlka až pro dvě osoby. Před vchodem do domku je zastřešená terasa s výhledem na moře. V přízemí je sprcha se studenou vodou a WC. Kuchyně je vybavena nádobím, lednicí a sporákem, který funguje na plyn. Venkovní schody vedou do horního patra, kde jsou dvě ložnice, každá se dvěma lůžky. Koupelna s WC a vanou se studenou vodou. Vedle domu je venkovní sprcha, kde se přes den ohřívá teplá voda v tzv. černém bojleru.

Strava

bez stravy

Služby za poplatek

domácí mazlíčci - za poplatek 5 EUR/den - splatné v místě.

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL PALMA

HOTEL PALMA

Chorvatsko, Pašman, Město Pašman

Cena od: 2 174 Kč

Pro skupinu:

HOTEL ORION

HOTEL ORION

Chorvatsko, Pašman, Město Pašman

Cena od: 2 675 Kč

Pro skupinu:

×