800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY LENTINA

  • Pláž cca 220 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Nově vystavěné udržované klimatizované apartmány v klidné části Tkonu a přitom nedaleko od pláže a také centra s restauracemi a kavárnami, jsou vhodné pro klienty, kteří si rádi kromě koupání také využijí cyklistických stezek na ostrově Pašman.

Poloha

dva apartmány v podkroví rodinného domku v obci Tkon na ostrově Pašman. Vzdálenost do centra je asi 30 m a a cca 130 m od přístaviště trajektu, který spojuje Tkon s Biogradem na moru (jízda trvá asi 20 minut, orientační cena 2 EUR/dosp. os./1 směr + 12 EUR/menší osobní auto/1 směr). V centru Tkonu se nachází obchod s potravinami, lékárna, pošta, restaurace, cukrárna a kavárny. Nejbližší pláž je vzdálená asi 220 m, písečná pláž s mírným vstupem do vody je vzdálená cca 330 m a nachází se za přístavištěm trajektu. 

Vybavení

nájem vyb. ubyt. jednotky (energie, studená a teplá voda, závěr. úklid, plyn, povlečení - mění se 1 x za týden), parkoviště pro 1 auto/apt. před domem, více aut na vyžádání, gril.

Ubytování

apt. pro 4-6 osob - dvě ložnice, každá s manželskou postelí a samostatnou postelí, denní místnost vybavena kuchyňským koutem včetně velké lednice s mrazákem a trouby a s jídelním stolem, TV, rozkládací gauč pro 1 dospělou osobu, prostorný balkon s lavicí s výhledem na moře, klimatizace, WiFi připojení. Apt. pro 2-3 osoby - ložnice s manželskou postelí a přistýlkou, denní místnost s velkým kuchyňským koutem, TV, koupelna s WC a sprchou. Vlastní balkon s výhledem na moře se vchodem ze schodiště, klimatizace a WiFi připojení.

Strava

bez stravy, na vyžádání a za příplatek snídaně a polopenze
Snídaně: servírované
Večeře: menu se 4 chody (předkrm, hl.jídlo a salát, polévka/desert)

×