800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOUKROMÉ UBYTOVÁNÍ - OSTROVY UGLJAN A PAŠMAN

Na ostrovech Ugljan, který je trajektem spojen s městem Zadar a mostem propojen s ostrovem Pašman v malých rybářských vesničkách Preko, Ugljan, Lukoran, Kraj, Tkon, Mrljane, Barotul, Lamljana a dalších.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

na ostrově Ugljan, který je trajektem spojen s městem Zadar a mostem propojen s ostrovem Pašman, v malých rybářských vesničkách Preko, Ugljan, Lukoran, Kraj, Tkon, Mrljane, Barotul, Lamljana a dalších. Cca do 800 m od písčito-oblázkových pláží. Ostrov Vrgáda, který má lodní spojení s Pakoštane a Biogradem, bez provozu aut, na písečných a oblázkových plážích cca 400 m od domu. Ostrov Vir, který je spojen s pevninou mostem, bez placení mýtného. Od pláže do vzdálenosti cca 600 m.

Vybavení

pronájem apt. se zařízenou kuchyňkou, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid, parkování pro 1 os. auto/apt., gril – na vyžádání v CK.

Ubytování

vybavená studia nebo apt. pro 2–8 osob, s vlastní koupelnou a WC, kuchyň. koutem se základním vybavením, ložnice vybaveny lůžky, obytná místnost s rozkládacími gauči, většinou s možností přistýlky. Popis na vyžádání v CK.

Náš názor

Pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou na ostrovech na nepřeplněných písčitých plážích. Na vyžádání rádi předložíme nabídku konkrétních domů u písečné pláže!

Služby za poplatek

klimatizace, domácí mazlíčci, kotviště, pronájem lodi.

Podobné hotely v této lokalitě

VILLA STARI DVOR

VILLA STARI DVOR

Chorvatsko, Ugljan, Město Ugljan

Cena od: 1 084 Kč

Pro skupinu:

×