800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY VELJKA

Nově vystavený domek s prostornou nadkrytou terasou je ideální pro klienty hledající klid a komfortní prostředí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Nově vystavený domek s prostornou zastřešenou terasou je ideální pro klienty hledající klid a komfortní prostředí.

Poloha

Apartmány Veljka je novější, pěkný, upravený rodinný domek  pouze se dvěma apartmány, a proto je ideální pro klienty hledající klid a komfortní prostředí. Kryté terasy zajistí hostům příjemné prostředí při posezení venku. Nejbližší oblázková pláž je vzdálena cca 150 m a obchod s restaurací jsou také ve vzdálenosti cca 150 m. Centrum města Vir je vzdáleno cca 3 km. Ostrov Vir leží v severozápadní části Dalmácie a od starobylého města Zadar je vzdálen cca 28 km. S pevninou je Vir spojen mostem. V blízkém okolí je hned několik národních parků - Paklenica, Krka a národní park Kornati. 
 

Vybavení

pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba vody a el. en., závěrečný úklid, povlečení, SAT/TV, parkování, gril.

Ubytování

Přízemí: apartmán pro 4-5 osob - se skládá ze 2 dvoulůžkových ložnic, jedna s manželským lůžkem, druhá s palandou vhodnou pro děti, denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem s lednicí s mrazákem, myčkou na nádobí, SAT/TV, klimatizace, koupelna s WC a sprchou a pračkou, zastřešená terasa s venkovním posezením (cca 18 m2) a vlastním grilem na zastřešené terase, 1. patro: apartmán pro 4-5 osob - se skládá ze 2 dvoulůžkových ložnic s manželským lůžkem, denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem, lednice s mrazákem, pračka, SAT/TV, klimatizace, možnost přistýlky v jedné z ložnic, koupelna s WC a sprchou, zastřešená terasa, studio pro 2-4 osoby - místnost s manželským lůžkem a rozkládacím gaučem až pro 2 osoby (doporučujeme pro 2 děti), stůl se židlemi, oddělená místnost s vybaveným kuchyňským koutem, lednice s mrazákem, SAT/TV, klimatizace, koupelna s WC a sprchou, zastřešená terasa o rozloze 12 m2 má vchod z ložnice.

Strava

bez stravy

Pro děti

dětská postýlka 5 EUR/den.

Služby za poplatek

při příjezdu se skládá vratná kauce ve výši 100,- EUR/apt., klimatizace - 5 EUR/den - splatné v místě, použití pračky 5 EUR/cyklus.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km
Nákupní možnosti: 150 m
×