800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KAŠTELICA

  • Apartmány se nachází v blízkosti písečné pláže

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Veškerý komfort a blízkost písečné pláže je ideální variantou pro větší rodinu, která si potrpí na kvalitní ubytování.

Poloha

apartmán Kaštelica se nachází v přízemním domku v obci Vir na stejnojmenném ostrově Vir na klidném místě na konci slepé ulice téměř u moře a pláže. Ostrov Vir je s pevninou spojen krátkým mostem, přejezd bez poplatku. K pláži (cca 40 m) se od domu jde pouze borovicovým lesem. V domě bydlí hosté sami a domácí bydlí v apt. vedle. Písečná pláž s jemným štěrkem se situována v hlubší zátoce, díky čemuž je zde pro malé děti bezpečné koupání. Kotviště zdarma.

Vybavení

na dvorku je vyhrazené uzavřené parkování pro 2 osobní auta. Dům nabízí dostatek soukromí a komfortu. V ceně je spotřeba energií, klimatizace, gril, závěr. úklid, povlečení. Ručníky nejsou v ceně.

Ubytování

apt. pro 7 osob se nachází v přízemním domku s oplocenou zahradou. V domku jsou 3 ložnice, 2 dvojlůžkové s manželskou postelí a jedna 3lůžková s manželskou postelí a samostatným lůžkem. V prostorné denní místnosti je vybavený kuchyňský kout včetně trouby a myčky na nádobí, mikrovlnka, jídelní stůl a gauč, koupelna se sprchovým koutem a WC, klimatizace, SAT/TV. Z obývacího pokoje se vychází na prostornou krytou terasu s venkovním nábytkem, houpačka. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Klimatizace.

Strava

bez stravy

×