800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOUKROMÉ UBYTOVÁNÍ VIR

Ideální volba pro lidi, kteří se rádi baví a zároveň ocení široké možnosti sportovního vyžití.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Levné, ale kvalitní ubytování v soukromých domech typu no-name je ideální pro klienty, kteří ocení krásu chorvatského ostrova Vir.

Poloha

velice populární letovisko Vir s bohatou nabídkou sportovní, kulturní i večerní zábavy se nachází na stejnojmenném ostrově, který je s pevninou spojen mostem. Nádherné písečné a oblázkové pláže, cyklostezky, vodní svět, řada obchodů, restaurací, hezká promenáda podél moře a řada dalších atrakcí na Vás čekají právě na Viru. Kapacity se nacházejí ve vzdálenosti od 50 m do 450 m od moře.

Vybavení

pronájem vybavených apartmánů se zařízenou kuchyňkou, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid, parkování pro 1 os. auto/apt., klimatizace, SAT a gril – na předchozí vyžádání v CK bez doplatku.

Ubytování

st. pro 2 os. – místnost se 2 lůžky s malým kuchyň. koutem, TV, koupelna s WC, balkon. Apt. pro 2-3 os. - ložnice se 2 lůžky, denní místnost s gaučem na rozklopení pro 1 os., kuchyň. koutem, koupelna s WC, TV, balkon. Apt. pro 2-4 os. - ložnice se 2 lůžky, denní místnost s gaučem na rozklopení pro 2 os., kuchyň. koutem, koupelna s WC, TV, balkon. Apt. pro 4-5 os. - 2 ložnice se 2 lůžky, denní místnost s gaučem na rozklopení pro 1 os., kuchyň. kout, koupelna s WC, TV, balkon. Apt. pro 6 os. - 3 ložnice se 2 lůžky, kuchyňka, koupelna s WC, TV, balkon. Přistýlky jsou nejčastěji ve formě rozkl. gaučů a křesel, popř. rozklápěcí lůžka pro menší děti. Lůžka v apt. jsou většinou manželské postele - v případě potřeby 2 oddělených postelí nahlaste tuto skutečnost při koupi zájezdu k vyžádání.

Strava

bez stravy

Pro děti

dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby za poplatek

domácí mazlíčci cca 5 EUR/den.

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

VILKY MARIJA A MANUELA

VILKY MARIJA A MANUELA

Chorvatsko, Vir, Město Vir

Cena od: 2 248 Kč

Pro skupinu:

APARTMÁNY VYBANÉ VIR

APARTMÁNY VYBANÉ VIR

Chorvatsko, Vir, Město Vir

Cena od: 1 990 Kč

Pro skupinu:

HOTEL KAŠTELICA

HOTEL KAŠTELICA

Chorvatsko, Vir, Město Vir

Cena od: 1 765 Kč

Pro skupinu:

×