800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STANKO

  • Apartmány se nachází přímo u oblázkové pláže

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Fantastická poloha domku přímo u moře v 1. řadě u oblázkové pláže, z balkónů lze pozorovat krásný západ sluníčka.

Poloha

přímo u oblázkové pláže v udržovaném rodinném domku Stanko se nacházají dva mezonetové apartmány, každý pro až 5 osob a vlastním vchodem. Cca 20 min. chůze od apartmánů je centrum obce Vir, kde jsou k dispozici kavárny, restaurace i supermarkety. Ostrov Vir je ideální pro milovníky cyklovýletů, kteří mohou celý ostrov projet po četných cyklostezkách. Ostrov Vir je spojen s pevninou mostem, tedy lze navštívit například historické městečko Nin a místní solanu, kde se vyrábí mořská sůl, nebo historické město Zadar.

Vybavení

apt. jsou vybaveny TV a klimatizací. Parkování je zajištěno ve dvoře domu pro 1 os. auto pro každý apartmán. Na dvoře je k dispozici gril, dále pro hosty jsou k zapůjčení lehátka v omezeném množství, které mohou využívat při slunění v udržované zahradě s mediteránskou florou.

Ubytování

1-2. patro: 2 x mezonetový apartmán pro 2-5 osob - prostorná denní místnost s rozkl. gaučem až pro 2 dosp. os. a vybaveným kuchyňským koutem, balkon s krásným pohledem na moře, v mezipatře ložnice s manželským lůžkem a možností přidání rozkládací přistýlky (doporučujeme pro dítě do 12 let), koupelna s WC a sprchou, v horním patře vyhrazený prostor s gaučem pro 1 dosp. osobu, TV, klimatizace.

Strava

bez stravy

Služby za poplatek

pobyt domácích mazlíčků je povolen na vyžádání a za příplatek.

×