800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILKY MARIJA A MANUELA

  • Klidné místo
  • Příjemně strávená dovolená

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

Písečná pláž v klidné zátoce s mírným vstupem do vody je jako balzám na duši pro ty, kteří na dovolené hledají klid a odpočinek.

Povinné příplatky

při příjezdu se skládá vratná kauce ve výši 100 EUR/vilka. Pitná voda 1 barel = cca 50 KN.

Poloha

Dvě nově postavené vilky Manuela a Marija se nacházejí v klidné zátoce u nádherné písečné pláže s pozvolným vstupem do vody vhodné pro malé děti nebo neplavce. Domky se nacházejí na prostorném soukromém pozemku a dostanete s k nim výhradně po soukromé cestě uzavřené uzamykatelnou branou. Okolí domků je udržované a mediteránská zahrada je doplněna trávníky (vstup na trávu je zakázán). Vilky se nacházejí v klidné čtvrti jménem Lozice na severozápadě ostrova Vir. Nejbližší obchod s pečivem a rychlým občerstvením je cca 350 m, v centru Viru je veliký supermarket, pošta a další obchody a restaurace. Vzdálenost od pláže 15 m.

Vybavení

pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba užitkové voda a el. en., závěrečný úklid, povlečení, parkování u domu, přenosný gri, pračka. Klimatizace zdarma.

Ubytování

Vilka Manuela pro 8-9 osob - 4 ložnice s manžel. lůžkem a 2 koupelnami s WC, pračka, prostorná denní místnosti s moderně vybaveným kuchyňský koutem včetně trouby a jídelní kout s velikým stolem, SAT/TV, 2 klimatizace, prostorná zastřešená terasa se zahradním nábytkem, možnost přistýlky. Vilka Marija pro 6-7 osob se nachází vedle vilky Manuela, má vlastní prostornou zastřešenou terasu a 3 ložnice s manželským lůžkem. Dvě koupelny s WC a sprchou, pračka, prostorná denní místnost s moderně vybaveným kuchyň. koutem včetně trouby a jídelní kout s velikým stolem, SAT/TV, 1 klimatizace, možnost přistýlky.

Strava

bez stravy

Pro děti

písečná pláž, dětské hřiště na dvoře, dětská postýlka (5 EUR/den).

Služby za poplatek

pronájem loďky v místě (cca 50 EUR/den) + palivo.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 350 m
×