Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy
Chorvatsko | HR19 | Město Vir

VILKY MARIJA, MANUELA A ANAMARIJA

  Poloha a popis

  Poloha

  nově postavené vilky Manuela, MarijaaAnamarija se nacházejí v klidné zátoce u nádherné písečné pláže s pozvolným vstupem do vody vhodné pro malé děti nebo neplavce. Domky se nacházejí na prostorném soukromém pozemku a dostanete s k nim výhradně po soukromé cestě uzavřené uzamykatelnou branou. Okolí domků je udržované a mediteránská zahrada je doplněna trávníky (vstup na trávu je zakázán). Vilky se nacházejí v klidné čtvrti jménem Lozice na severozápadě ostrova Vir. Nejbližší obchod s pečivem a rychlým občerstvením je cca 350 m, v centru Viru je veliký supermarket, pošta a další obchody a restaurace. Vzdálenost od pláže je ccca 15 m.

  Ubytování

  vilka Manuelapro 8-9 osob- 4 ložnice s manžel. lůžkem a 2 koupelnami s WC, pračka, prostorná denní místnosti s moderně vybaveným kuchyňský koutem včetně trouby a jídelní kout s velikým stolem, SAT/TV, 2 klimatizace, prostorná zastřešená terasa se zahradním nábytkem, možnost přistýlky. Vilka Marijapro 6-7 osob se nachází vedle vilky Manuela, má vlastní prostornou zastřešenou terasu a 3 ložnice s manželským lůžkem. Dvě koupelny s WC a sprchou, pračka, prostorná denní místnost s moderně vybaveným kuchyň. koutem včetně trouby a jídelní kout s velikým stolem, SAT/TV, 1 klimatizace, možnost přistýlky. Vilka Anamarijapro 6-7 osob se nachází vedle vilky Manuela, má vlastní prostornou zastřešenou terasu a 3 ložnice s manželským lůžkem. Dvě koupelny s WC a sprchou, pračka, prostorná denní místnost s moderně vybaveným kuchyň. koutem včetně trouby a jídelní kout s velikým stolem, SAT/TV, 1 klimatizace, možnost přistýlky.

  Vybavení

  pronájem apartmánu s kuchyňkou, spotřeba užitkové voda a el. en., závěrečný úklid, povlečení, parkování u domu, přenosný gril, pračka. Klimatizace zdarma.

  Strava

  bez stravy

  Poznámka

  vizualizace domku Anamarija bude zveřejněna v průběhu roku 2019 po dokončení fasády.

  Pro děti

  písečná pláž, dětské hřiště na pláži.

  Služby za poplatek

  dětská postýlka 7 EUR/den.

  Povinné příplatky

  při příjezdu se skládá vratná kauce ve výši 100 EUR/vilka. Pitná voda 1 barel = cca 50 KN.

  Náš názor

  Písečná pláž v klidné zátoce s mírným vstupem do vody je jako balzám na duši pro ty, kteří na dovolené hledají klid a odpočinek.