800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPobytově-poznávací zájezd - ostrov Vis

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odjezd z ČR.

2. den:

v ranních hodinách příjezd do Chorvatska do Splitu, výstup v přístavu, individuální prohlídka města Split, samostatná přeprava veřejnou lodní linkou na ostrov Vis, ubytování v hotelu v městečku Vis, volno na koupání, večeře, večer možná individuální prohlídka města Vis (např. procházka k České ville), nocleh.

3. den:

snídaně, pěší výlet do vnitrozemí ostrova do tzv. Titovy jeskyně, jež sloužila za 2. sv. války jako jedno ze sídel hlavního štábu jugosl. osvobozenecké armády v čele s pozdějším prezidentem Josipem Brozem Titem. Jeskyně se nachází pod nejvyšším vrcholem ostrava HUM (587 m n. m.), částečně přeprava místní dopravou. Večeře, nocleh.

4. den:

snídaně, lodní výlet do tzv. Modré jeskyně na ostrově Biševo, návštěva rybářského městečka Komiža (farní kostel svatého Mikuláše se zbytky benediktinského kláštera, benátský hrad na nábřeží, kostel Panny Marie, Zonkotův dům na náměstí Škor, rybářské muzeum). Přeprava Vis-Komiža a zpět místním autobusem. Večeře, nocleh.

5. den:

snídaně, návštěva historického města Hvar na stejnojmenném ostrově a individuální prohlídka. Hvar je bohatý na historické památky - město je obehnané opevněním z benátského období, které navazuje na pevnost Španjol, v dáli pevnost Fort Napoleon, hvarské divadlo, katedrála sv. Štěpána, renesanční městská lóže, a mnoha dalších zajímavostí, volno na koupání. Individuální lodní přeprava katamaránem. Večeře, nocleh.

6. den:

snídaně, výlet za vínem a krásou osad ve vnitrozemí ostrova. Večeře, nocleh.

7. den:

snídaně, lodní výlet do tzv. Zelené jeskyně na ostrov Ravnik, popř. volno na koupání. Večeře, nocleh.

8. den:

snídaně, návštěva bývalých jugoslávských bunkrů a kasáren na ostrově. Večer volno, možnost nákupu vyhlášených výrobků jako višský HIB, víno VUGAVA, plody rohovníku - svatojánský chléb. Večeře, nocleh.

9. den:

snídaně, přeprava do Splitu, historického města zapsaného na seznam kulturního dědictví UNESCO s dochovaným Diokleciánovým palácem. Individuální prohlídka, nákupy na tržnici. Odjezd do ČR ve večerních hodinách.

10. den:

příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Strava


Povinné příplatky

Příplatky v místě - lodní přeprava Split-Vis cca 50 HRK/os./1 cesta - splatné v místě

×