800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ISSA

  • Pohodlné spojení trajektem do Splitu
  • Romantická dovolená na ostrově s krásnou přírodou – udělejte si výlet do Modré jeskyně nebo lodí kolem ostrova
  • Vhodné pro aktivní dovolenou a nádherné koupání

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel Issa se nachází cca 600 m od trajektového přístaviště na okraji malebného starobylého městečka Vis na ostrově Vis.

Ubytování

Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, jednolůžkové a rodinné 1/3+1, které jsou na vyžádání. Všechny pokoje mají SAT/TV, telefon, koupelnu, vysoušeč vlasů, balkon. Některé pokoje mají klimatizaci - viz ceník.

Vybavení

Hostům je k dispozici restaurace s velkou zastřešenou terasou s výhledem na Visský záliv, aperitiv bar, TV místnost, internetový koutek, trezor na recepci, bezplatné parkoviště. Klimatizované jsou všechny společné prostory hotelu.

Stravování

Polopenze.

Pláž

Přímo před hotelem jsou upravené štěrkové pláže s přírodním vstupem do moře, sprchy na pláži na mince. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek. Velká oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 100 m.

Sport a zábava

Hotel má velmi pěkné centrální sportoviště cca 200 m od hotelu. Jsou zde tenisové dvorce, hřiště pro míčové hry, minigolf. K dispozici je také potápěčské centrum. I v nejvyšší sezóně najde každý host své klidné místo na pláži a večer se naopak po malé procházce stane součástí rušného života přístavního městečka.

Poloha

Do 100 m od moře.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL MILNA

HOTEL MILNA

Chorvatsko, Vis, Město Vis

Cena od: 5 500 Kč

Pro skupinu: