800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SOUKROMÉ UBYTOVÁNÍ - OSTROV VRGÁDA

Malá a klidná vesnička ve svahu s několika hlubokými zátokami, kde se nachází krásné pláže a naproti ležící ostrov robinsonů Vrgáda s krásnou písčitou pláží. Apartmány se nacházejí ve vilové zástavbě a jsou ideální pro milovníky tichého prostředí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

malá a klidná vesnička ve svahu s několika hlubokými zátokami, kde se nachází krásné pláže a naproti ležící ostrov robinsonů Vrgáda s krásnou písčitou pláží. Apartmány se nacházejí ve vilové zástavbě a jsou ideální pro milovníky tichého prostředí.

Vybavení

pronájem vybavených apartmánů se zařízenou kuchyňkou, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid, parkování pro 1 os. auto/apt. (parkování pro klienty na ostrov Vrgáda za poplatek v Pakoštane), gril – na vyžádání v CK.

Služby za poplatek

přihlášení v CK – 1 EUR/os. – splatné v místě, domácí zvířata – na vyžádání v CK, možnost klimatizace – na vyžádání v CK, splatné v místě. Celá řada vodních sportů, pronájem kol.

Ubytování

vybavená studia nebo apt. pro 2–10 osob, s vlastní koupelnou a WC, kuchyň. koutem se základním vybavením, ložnicí vybavenou lůžky, obytnou místností s rozkl. gauči, většinou s možností přistýlky. Popis na vyžádání v CK.

Pláž

cca do 450 m od písčito-oblázkových pláží, případně písčitých

Náš názor

Vhodné pro milovníky malých zátok a soukromí při koupání.

×