800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPlitvická jezera, zajímavosti Istrie a Slovinska s koupáním na Jadranu

Plitvická jezera | Opatija | Hum | Motovun | Benátky | Pula | Lipica | Postojna

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu


1. den (neděle): Odjezd ve večerních hodinách po nástupní trase přes Rakousko do Chorvatska, non stop se zdravotními přestávkami.
2. den (pondělí): Ráno příjezd na Plitvická jezera, prohlídka tohoto unikátního přírodního úkazu zařazeného na seznam UNESCO. Celý den budete moci obdivovat soustavu 16 jezer s průzračnou modrozelenou vodou, kaskády a vodopády. V průběhu dne ubytování a krátký odpočinek v hotelu v Plitvicích, odpoledne pokračování prohlídky. Večeře a nocleh.
3. den (úterý): Po snídani odjezd do Opatije, mondénních lázní vybudovaných v secesním stylu na konci 19. století v klimaticky výhodné oblasti pod pohořím Učka. Prohlídka města spojená s procházkou po promenádě Františka Josefa I. Odpoledne pokračování vnitrozemím Istrie do městečka Hum, známého jako nejmenší město na světě. Zastávka v Motovunu, středověké pevnosti s malebnou vyhlídkou do širokého okolí. K večeru příjezd do Umagu, ubytování v hotelu, večeře a nocleh.
4. den (středa): Snídaně. Celodenní výlet za krásami Istrie zahrnující návštěvu istrijské metropole Puly se známým amfiteátrem, patřícím ke třem nejzachovalejším v Evropě. Výlet lodí na ostrov Velký Brijun (národní park) spojený s návštěvou místního Safari parku, historických vykopávek a dalších atraktivit tohoto exkluzivního ostrova. Návrat do místa ubytování, večeře a nocleh v hotelu.
5. den (čtvrtek): Po snídani celodenní fakultativní výlet rychlolodí do Benátek za speciální zvýhodněnou cenu. Den je také možno strávit relaxací a koupáním v moři nebo bazénu. Večeře a nocleh v hotelu.
6. den (pátek): Po snídani odjezd do Postojné, prohlídka jeskyně Postojnska jama, jedné z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších jeskyní Evropy, proslulé mimořádným bohatstvím krápníků pestrých barev a tvarů, návštěva Predjamského hradu. Cestou zastávka v Lipici, hřebčíně známém chovem ušlechtilých lipicánských koní. Večer odjezd do vlasti.
7. den (sobota): Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Základní cena zahrnuje

• dopravu standardním autokarem po trase zájezdu
• 4 noclehy ve dvoulůžkových pokojích s bufetovou polopenzí (z toho 1x večeře s obsluhou)
• doprovodného průvodce
• zák. pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Naše tipy pro správnou volbu

Nocleh přímo u romantických jezer. Poznání neprávem opomíjeného vnitrozemí Istrie. Návštěva Plitvických jezer, Opatije, Hum, Motovun, Pula, Lipisa, Postojna.

Trasa zájezdu

Trasa 1: Opava, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice na Moravě, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov
Trasa 2: Trutnov, Dvůr Králové n.L., Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Poděbrady, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice

Počasí

Dalmácie jižní

17°C Skoro jasno

Dalmácie severní

17°C Jasno

Istrie

15°C Jasno