800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GONAR

  • Vhodný pro nenáročné klienty
  • Blízko pláže

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Aparmánový dům Gonar je vhodný výlučně pro nenáročné klienty - zejména rodiny s dětmi, kteří ocení blízkost písečné pláže, klidné prostředí a příznivou cenu.

Poloha

Starší udržovaný domek stojí přímo v 1. řadě u písečné pláže v menší vesnici Gonar nedaleko od letoviska Supertarska Draga. Z udržované zahrady s velikým trávníkem vede schodiště přímo na pláž. Pronajímá se pouze jedna polovina domu, horní patro patří jinému majiteli a je proto uzavřeno. Majitelé bydlí na pozemku v menším domečku. Nejbližší obchod je cca 450 m.

Vybavení

venkovní sprchy, gril, parkovací místo u domu, kotviště zdarma, WiFi zdarma.


Ubytování

Přízemí: apartmán pro 2-3 osoby se nachází v suterénu domku s velikou terasou s pohledem moře, ložnice s manželským lůžkem, druhá samostatná ložnice s jednou postelí, kuchyňka s jídelním koutem, koupelna s WC a sprchou.
1. patro: apartmán pro 4-5 osoby - dvě oddělené ložnice s manželským lůžkem, kuchyně s jídelním koutem, koupelna s WC a sprchou, prostorná vinnou révou porostlá terasa je společná s vedlejším apartmánem a má nádherný výhled na moře. Možnost přistýlky formou rozkl. lůžka na vyžádání a za příplatek, apartmán pro 4-5 osoby - dvě oddělené ložnice s manželským lůžkem, kuchyně s jídelním koutem, koupelna s WC a sprchou. Možnost přistýlky formou rozkl. lůžka na vyžádání a za příplatek.

Strava

bez stravy

Pro děti

Písečná pláž před domem je ideální pro malé děti a neplavce. Díky tomu, že je zde moře mělké, je i voda více vyhřátá než např. na zcela otevřeném moři.

Služby za poplatek

Domácí mazlíčci na vyžádání a za příplatek.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 450 m
×