800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY NADA

Novější dům je obklopen prostornými terasami, nachází se pod lesem v užší ulici a nemá sousedy, klidné prostředí vhodné pro rodiny s dětmi. Nejbližší pláž je Veli Mel, písečná pláž cca 280m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Ideální kapacita pro rodiče s malými dětmi, kteří hledají klid a ocení pěkné prostředí, prostorné a nově vybavené apartmány. Písečné pláže s pozvolným vstupem!

Poloha

novější dům je obklopen prostornými terasami, nachází se pod lesem v užší ulici a nemá sousedy, klidné prostředí vhodné pro rodiny s dětmi. Nejbližší pláž je Veli Mel, písečná pláž cca 280 m.

Vybavení

pronájem apt., spotřeba vody a energie, možnost používání kuchyňského vybavení, závěrečný úklid, park. místo u domu pro 1 os. auto/apt., internet v kaž­dém apt. bezplatně, venkovní gril.

Ubytování

apt. pro 5–6 os. č.1 menší (55 m2) – dvě 2lůžkové ložnice, každá s balkonem, možnost přistýlek na rozkládací pohovce, koupelna s WC, vybavená kuchyň , TV, z apt. je překrásný pohled na moře na pláž Veli Mel i Rajskou pláž. Apt. pro 5 -6 osob č. 2 větší (60 m2) – dvě 2lůžk. ložnice, každá s balkonem, pokoj s rozkládací sedačkou, kuchyň, TV, koupelna s WC a překrásný pohled na moře.

Strava

bez stravy

Služby za poplatek

domácí mazlíčci.

×