800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY RAJSKA PLAŽA

  • Pláž cca 90 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

nově vybudované komfortní apartmány Rajska Plaža se nachází ve vesničce Lopar na ostrově Rab na severozápadní straně ostrova Rab v blízkosti populární písečné pláže Rajska plaža, kde je skvělé koupání pro malé děti a neplavce. U pláže je i dětské hřiště a také tenisové kurty. Apartmánový dům je vzdálený pouhých 90 m od Rajské plaže a 150 m od pláže Livačina. Z vyšších pater domu se naskýtá krásný výhled na moře. Nejbližší obchody a restaurace jsou vzdáleny cca 100 m.

Vybavení

nájem vyb. ubyt. jednotky (energie, studená a teplá voda, záv. úklid, plyn, ručníky, povlečení - mění se jednou za týden), parkování pro 1 auto/apt. na dvoře, gril.

Ubytování

Přízemí: Apt. pro 2-3 os. č. 1 - ložnice s manž. lůžkem, kuchyně s jídel. koutem a rozkl. gaučem pro 1 os., koupelna s WC a sprchou, balkon, klimatizace, SAT/TV. Studio pro 2 os. č. 2 - pokoj s manž. lůžkem a kuchyň. koutem, koupelna s WC a sprchou, balkon, klimatizace, SAT/TV. Apt. pro 4-5 os. č. 3 - dvě ložnice s manž. lůžkem, jedno široké pouze 140 cm, kuchyně s jídel. koutem a rozkl. lůžkem pro 1 os., koupelna s WC a sprchou, 2 balkony, klimatizace, SAT/TV. 1. patro: Apt. pro 4-6 os. č. 4 - dvě ložnice s manž. lůžkem, v jedné z nich možnost přistýlky pro 1 os., kuchyně s jídel. koutem a rozkl. gaučem pro 1-2 os., koupelna s WC a sprchou, 2 balkony, klimatizace, SAT/TV. Apt. pro 4-5 os. č. 5 - dvě ložnice s manž. lůžkem, jedno je široké pouze 140 cm, kuchyně s jídel. koutem a rozkl. postelí pro 1 os., koupelna s WC a sprchou, 2 balkony, klimatizace, SAT/TV. 2. patro: Apt. pro 4-5 os. č. 6 - dvě ložnice s manž. lůžkem, jedno široké pouze 140 cm, kuchyně s jídel. koutem a rozkl. postelí pro 1 os., koupelna s WC a sprchou, 2 balkony, klimatizace, SAT/TV. 3. patro: Apt. pro 4-5 os. č. 7 - stejný jako ve 2. p.

Strava

bez stravy, snídaně či polopenze za příplatek a na vyžádání v pensionu Dragica vzdáleném cca 70 m
Snídaně: bufetové
Večeře: servírované, výběr ze 2 menu

Služby za poplatek

na vyžádání domácí mazlíčci, dětská postýlka.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 100 m
×