800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY ROZA

 • Pláž cca 700 m
 • Vhodné pro rodinou dovolenou
 • Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

  Náš názor

  Upravená zahrada okolo udržované vilky, z jejíchž balkonů se nabízí krásný pohled na moře. Vhodné pro rodinou dovolenou. Lopar je letovisko s písčitými plážemi.

  Poloha

  apartmány Roza se nacházejí v klidné části městečka Lopar cca 700 m od pláže Veli mel. Centrum je vzdálené cca 700 m a obchod a restaurace cca 300 m. 

  Vybavení

  nově vystavěné a pečlivě udržované apartmány obklopené prostornou zahradou s výhledem na moře. Parking se nachází před domem ve dvoře a je krytý listím. V zahradě je k dispozici gril s posezením. V apartmánech je možnost použití klimatizace a signálu WiFi. V domě se nachází celkem 6 apartmánů, 4 jsou v přízemí a 2 jsou v patře.

  Ubytování

  přízemí: apartmán pro 4-6 os. č. 1 - 2 dvojlůžkové ložnice, každá s manželskou postelí, v jedné přistýlka na samostatné posteli, denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a možností přistýlky formou gauče, SAT/TV, koupelna s vanou a WC, terasa s pohledem na moře. 2 x apartmán pro 2-3 os. č. 2 a č. 4 - ložnice s manželskou postelí a přistýlkou, denní místnost s kuchyňským koutem, SAT/TV, koupelna s vanou a WC, terasa s pohledem na moře, klimatizace, apartmán pro 2-3 os. č. 3 - ložnice s manželskou postelí a přistýlkou, denní místnost s kuchyňským koutem, SAT/TV, koupelna se sprchou a WC, terasa s pohledem do zahrady. 1. patro: 2 x apartmán pro 4-5 os. č. 5 a č. 6 - 2 dvojlůžkové ložnice, jedna s manželskou postelí a druhá se dvěma samostatnými postelemi, denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a možností přistýlky, SAT/TV, koupelna se sprchou a WC, terasa s pohledem na moře, klimatizace.

  Strava

  bez stravy

  Služby za poplatek

  klimatizace (5 EUR/den, splatné v místě), WiFi (10 EUR/týden), domácí mazlíčci (9 EUR/den, splatné v místě), pračka (5 EUR/praní). Všechny děti vč. miminek platí přistýlku (u miminek je formou dětské postýlky).

  Vzdálenosti od hotelu

  Centrum: 700 m
  Nákupní možnosti: 300 m
  ×