800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY ANA I MILO

V klidné čtvrti ve vilkové zástavbě nedaleko od centra a obchodů. Vzdálenost na Rajskou pláž je cca 1,2 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

V klidné čtvrti ve vilkové zástavbě nedaleko od centra a obchodů. Vzdálenost na Rajskou pláž je cca 1,2 km.

Ubytování

1. patro – apt. pro 7–9 os. – prostorný apt. na celém patře, 3 ložnice (2× manžel. lůžko a v jedné 3 postele), 2 koupelny s WC, obýv. pokoj a kuchyně s myčkou na nádobí, troubou, mikrovlnnou troubou, SAT/TV, ventilátory, velmi prostorná terasa 2. patro – apt. pro 4–6 os. – 2 ložnice s manž. lůžkem a postelí, koupelna, kuchyňka s mikrovlnnou troubou, SAT/TV, prostorný balkon. Apt. pro 3–5 os. – 2 ložnice s 2lůžk. a 3lůžk., 2 balkony, kuchyň. kout, mikrovlnná trouba, obýv. pokoj, terasa, ventilátor, SAT/TV, koupelna s WC. Podkrovní apt. pro 6 os., 2 ložnice s manžel. lůžkem a postelí, kuchyň. kout s mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí, prostorný obýv. pokoj, SAT/TV, prostorný balkon (56 m ).

Vybavení

Pronájem vybavených apartmánů se zařízenou kuchyňkou, spotřeba energií a vody, povlečení, závěrečný úklid, parkování pro 1 os. auto/apt., gril k dispozici u každého apartmánu i společný ve dvoře domu.

Stravování

Bez stravy.

Pláž

Cca 750 m od písčité pláže.

Náš názor

Pokud hledáte příjemnou atmosféru a vřelé přivítání v moderně zařízeném apartmánu, nemůžete si vybrat lépe. Odměnou vám bude i možnost rybaření na moři s panem domácím.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×