800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY ANICA I ANTE

Nádherné místo u nejkrásnější pláže v nejvyhledávanější části ostrova Rab vhodné pro rodiny s malými dětmi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

letovisko Lopar je místem na severním pobřeží ostrova asi 14 km od města Rabu. Je vyhledávaným cílem turistů pro svoji překrásnou dlouhou písčitou pláž Rajská plaža, která je ideální pro rodiny s dětmi. Nedaleko apartmánového domu je pekárna a restaurace. Od centra San Marina s obchody a restauracemi je vzdálen cca 550 m a od trajektové přístavu, který zajišťuje spojení s ostrovem Krk, je vzdálen cca 1, 5 km.

Ubytování

přízemí – apt. pro 3 os. – moderně zařízený apartmán s klimatizací, ložnice s manželským lůžkem a samostatným lůžkem, prostorná kuchyň s jídelním koutem, SAT/TV, koupelna s WC, vstup na zahradu/terasu se zahradním nábytkem s možností k posezení. 1. patro: apt. pro 4 os. – jedna 4lůžk. ložnice (manželské lůžko + 2 samostatná lůžka), jídelní kout, oddělená moderní kuchyň, koupelna s WC, SAT/TV, balkon u ložnice a terasa před vstupem do apartmánu (prostorná společná s vedlejším 6lůžk. apt.). Apt. pro 6 os. – dvě 3lůžk. ložnice (v každé manžel. lůžko + samostatné lůžko), každá ložnice se svojí vlastní koupelnou s WC a u obou ložnic je balkon, SAT/TV, prostorná terasa se zahradním nábytkem před vstupem do apartmánu.

Vybavení

pronájem zařízeného apartmánu, spotřeba vody a energie, možnost používání kuchyňského vybavení, povlečení, závěrečný úklid, parkoviště u domu pro 1 os. auto/apt., zahrada u domu. Pozn. domácí zvířata nejsou povolena. Pro děti: skvělá písčitá pláž s pozvolným vstupem, zahrada u apartmánů.

Stravování

bez stravy, za příplatek možnost polopenze v restauraci Lopar vzdálené cca 10 min. chůze

Pláž

cca 550 m od písčité pláže (Rajska plaža)

Náš názor

Nádherné místo u nejkrásnější pláže v nejvyhledávanější části ostrova Rab vhodné pro rodiny s malými dětmi.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×