800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY PETRINIĆ

Na skvělé pozici nedaleko od Rajské pláže, kam pohodlně dorazíte po rovince, pouhých cca 200 m od obchodů, banky a pekárny se nachází udržovaný rodinný domek.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Udržovaná rodinná vilka, velmi prostorné apartmány, ideální pro větší rodiny nebo skupiny přátel, velmi výhodná pozice nedaleko pláže. Apartmány za rozumnou cenu!

Poloha

na skvělé pozici nedaleko od Rajské pláže (cca 450 m), kam pohodlně dorazíte po rovince. Cca 300 m od obchodů, banky a pekárny. Potápěčské centru, tobogán a vodní sporty na pláži.

Vybavení

pronájem vybaveného apt. s kuchyňkou, spotřeba vody a energií, povlečení, závěrečný úklid, parkování na vyhrazeném parkovišti přes ulici, gril. Domácí zvířata nejsou povolena. Klimatizace zdarma (v přízemním apt. pro 8-10 os. není možná). Dětská postýlka zdarma na vyžádání (do 3 let).

Ubytování

přízemí: apt. pro 8–10 os.: dvě 2lůžk. ložnice a dvě 3lůžk. ložnice, 2× koupelna s WC a sprchou, 1× samostanté WC, plně vybavená kuchyně s velikou lednicí, troubou, jídelním koutem, SAT/TV, dlouhý balkon. 1. patro: apt. pro 8–10 os.: identický apt. jako v přízemí (navíc možnost využití klimatizace – 3 přístroje – zdarma) a apt. pro 4 os. 3*: dvě 2lůžk. ložnice, vybavená kuchyňka včetně trouby, koupelna se sprchou a WC, 1×samostatné WC, SAT/TV, užší balkon, klimatizace v ceně.

Strava

bez stravy, za příplatek polopenze v penzionu Dragica - cca 800 m od aparmánů.
Snídaně: bufetové
Večeře: servírované, výběr ze 2 menu

Pro děti

nádherná písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody.

Služby za poplatek

domácí mazlíček do 10 kg na vyžádání a za poplatek.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 300 m
×