800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLA MARUŠIĆ

Nádherné místo u nejkrásnější pláže v nejvyhledávanější části ostrova Rab, vhodné pro rodiny s malými dětmi.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

letovisko Lopar je místem na severním pobřeží ostrova asi 14km od města Rabu. Je vyhledávaným cílem turistů pro svoji překrásnou dlouhou písčitou pláž Rajská plaža, která je ideální pro rodiny s dětmi. Nedaleko apartmánového domu je pekárna a restaurace. Od centra San Marina s obchody a restauracemi je vzdálen cca 450m a od trajektového přístavu, který zajišťuje spojení s ostrovem Krk, je vzdálen cca 1, 5 km.

Ubytování

přízemí: apt. pro 5 os. – 2lůžk. ložnice, 3lůžk. ložnice a rozkládací gauč (max. pro 2 osoby) v obytné místnosti s kuchyň. koutem, trouba, SAT/TV, koupelna s WC, terasa před apartmánem. 2. patro: apt. pro 4 os. – ložnice s manžel. lůžkem a postelí, vybavený kuchyň. kout v obytné místnosti s postelí, koupelna s WC, SAT/TV, klimatizace, balkon. 1. patro: apt. pro 3. os. – ložnice s manžel. lůžkem a postelí, vybavená kuchyňka, SAT/TV, klimatizace, koupelna s WC, balkon.

Vybavení

pronájem zařízeného apartmánu, spotřeba vody a energie, možnost používání kuchyňského vybavení, závěrečný úklid, parkoviště u domu pro 1 os. auto/apt., gril. Pro děti: skvělá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře.

Stravování

bez stravy, za příplatek možnost v restauraci Lopar vzdálené cca 10 min. chůze

Pláž

cca 580m od písčité pláže (Rajska plaža)

Náš názor

Nádherné místo u nejkrásnější pláže v nejvyhledávanější části ostrova Rab, vhodné pro rodiny s malými dětmi.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×