800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PAVILON LOPAR / PLAŽA

  • Překrásná písčitá pláž dlouhá asi 2 km vzdálená cca 300 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Pavilony hotelového typu Lopar/Plaža, Sahara/Rab a Veli Mel jsou situovány přímo nad oblíbenými písečnými plážemi polo­ostrova Lopar, asi 15 km od městečka Rab, s nímž je spojeno autobusovou linkou. Středisko je ideální pro rodiny s malými dětmi a seniory, obzvláště pak pro milovníky písečných pláží.

Středisko

Lopar - ostrov Rab

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním příslušenstvím. Pavilon Lopar a nově i Plaža je nově renovovaný a zmodernizovaný především pro rodiny s dětmi, většina klimatizovaných pokojů jsou suity o ploše cca 37 m2 sestávající se z ložnice se dvěma lůžky a denního pokoje s možností až tří přistýlek (pokoje nejsou oddělené dveřmi), dva balkony. Vyžádat lze i dvoulůžkové pokoje nebo suitu superior pro max. 6 osob. Pavilony Sahara a Rab jsou renovované, vybavené novým nábytkem a klimatizací, bez balkonu, pavilon Veli Mel je také po renovaci, má klimatizaci i balkony.

Stravování

Bohatá polopenze bufetovým způsobem, k večeři je v ceně neomezené množství nealkoholických nápojů, vína a piva.

Sport a zábava

Tenis, hřiště na volejbal, minigolf, půjčování člunů. Další druhy vodních sportů včetně vodního skútru a paraglidingu, pro děti trampolína, nafukovací skluzavky, autíčka. Taneční terasa.

Pláž

Překrásná písčitá pláž dlouhá asi 2 km ve vzdálenosti asi 300 metrů od pavilonů, tobogan. Moře je velmi mělké i dále od břehu, takže jsou pláže vhodné i pro koupání malých dětí. Další písčité i kamenité pláže včetně nudistické pláže jsou ve vzdálenosti od půl do dvou kilometrů.

Vybavení střediska

Větší středisko klubového typu je vybaveno vším potřebným pro strávení kvalitní dovolené. Restaurace s novou pěknou terasou je ve vzdálenosti 50 – 200 metrů od jednotlivých pavilonů. Pavilony jsou třípatrové, Plaža, Lopar a Veli Mel mají výtah, Sahara a Rab jsou bez výtahu, každý pavilon má svou recepci. Parkování je možné u pavilonů.  V místě jsou veškeré služby, obchody, stánky, dětské atrakce a půjčovna sportovních potřeb. Internet za poplatek.

×