800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PENZION DRAGICA

"Rodinný penzion se nachází v samém centru Loparu, přesto stranou od městského ruchu. Od proslavené ""Rajské pláže"" je vzdálen 100 m."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Rodinný penzion se skvělým zázemím, přátelskou atmosférou jen pár metrů od Rajské pláže vhodný pro náročnější klienty, kteří ocení chutnou domácí kuchyni.

Poloha

rodinný penzion se nachází  v samém centru Loparu, přesto stranou od městského ruchu. Od proslavené "Rajské pláže" je vzdálen 100 m.

Vybavení

pronájem pokojů, spotřeba vody a energií, parkování pro 1 os. auto/pokoj, SAT/TV, závěrečný úklid, povlečení. Možnost využití dětského hřiště, připojení WiFi, bazén v zahradě

Ubytování

komfortní pokoje se nacházejí ve třech patrech, všechny jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou a WC, balkonem, klimatizací, SAT/TV, Wi-Fi, ledničkou. Typ A - pokoj pro 2 os. - manžel. lůžko. Typ B - pokoj pro 2-3 os. - manžel. lůžko a rozkládací lůžko. Typ C pokoj pro 2-4 os. - 2 pokoje, ložnice s manž. lůžkem a dětský pokoj s palandou. Typ D - pokoj pro 2-4 os. - manželské lůžko a rozkládací lůžko pro až 2 os.

Strava

polopenze přímo v restauraci penzionu Dragica.
Snídaně: bufetové
Večeře: servírované, výběr ze 2 menu

Pro děti

písečná pláž

Služby za poplatek

domácí mazlíčci (na vyžádání) - 5 EUR.

×