800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SAHARA/RAB pavilony

  • Písečná pláž cca 200 m

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Pavilony hotelového typu Lopar/Plaža, Sahara/Rab a Veli Mel jsou situovány přímo nad oblíbenými písečnými plážemi polo­ostrova Lopar, asi 15 km od městečka Rab, s nímž je spojeno autobusovou linkou. Středisko je ideální pro rodiny s malými dětmi a seniory, obzvláště pak pro milovníky písečných pláží.

Středisko

Lopar - ostrov Rab

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním příslušenstvím. Pavilon Lopar a nově i Plaža je renovovaný a zmodernizovaný především pro rodiny s dětmi, většina klimatizovaných pokojů jsou suity o ploše cca 37m2 sestávající se z ložnice se dvěma lůžky a denního pokoje s možností až tří přistýlek (pokoje nejsou oddělené dveřmi), dva balkony. Vyžádat lze i dvoulůžkové pokoje nebo suitu superior pro max. 6 osob. Pavilony Sahara a Rab jsou renovované, vybavené novým nábytkem a klimatizací, bez balkonu, pavilon Veli Mel je také po renovaci, má klimatizaci i balkony.

Stravování

Bohatá polopenze bufetovým způsobem, k večeři je v ceně neomezené množství nealkoholických nápojů, vína a piva.

Sport a zábava

Tenis, hřiště na volejbal, minigolf, půjčování člunů. Další druhy vodních sportů včetně vodního skútru a paraglidingu, pro děti trampolína, nafukovací skluzavky, autíčka. Taneční terasa.

Pláž

Překrásná písčitá pláž dlouhá asi 2 km ve vzdálenosti asi 300 metrů od pavilonů, tobogan. Moře je velmi mělké i dále od břehu, takže jsou pláže vhodné i pro koupání malých dětí. Další písčité i kamenité pláže včetně nudistické pláže jsou ve vzdálenosti od půl do dvou kilometrů.

GPS

44.82623,14.745176

Vybavení střediska

Větší středisko klubového typu je vybaveno vším potřebným pro strávení kvalitní dovolené. Restaurace s terasou je ve vzdálenosti 50 – 200 metrů od jednotlivých pavilonů. Pavilony jsou třípatrové Plaža, Lopar a Veli Mel mají výtah, Sahara a Rab jsou bez výtahu, každý pavilon má svou recepci. Parkování je možné u pavilonů, na místě lze zakoupit i vlastní parkovací místo. V místě jsou veškeré služby, obchody, stánky, dětské atrakce a půjčovna sportovních potřeb. Internet za poplatek.

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL PAVILONY VELI MEL

HOTEL PAVILONY VELI MEL

Chorvatsko, Rab, Lopar

Cena od: 8 790 Kč

Pro skupinu:

×