800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IMPERIAL

V překrásném mediteránském parku, s palmami vysokými přes 15 m, cca 100-200 m od historického centra města Rab.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Nachází se v překrásném parku „Komrčar“, od centra starého města 100-200 m. Je obklopen stoletými palmami, mediteránskými stromy a rostlinami. Hotel dokončil roku 2009 obnovu a je nově kategorizován na 4*. Hotel má centrální vytápění, tudíž je celoročně v provozu. Pláž je městská kamenitá, betonová plata, vzdálená cca 300 m. Je možnost jezdit lodním taxi na jiné pláže ostrova (v ceně – viz. ceník), a také na nudistickou pláž „Frkanj“. Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, piano bar, hezká terasa, konferenční místnost pro 80 osob, stánek s novinami a suvenýry, kadeřnický a kosmetický salón. Ke sportovnímu vyžití slouží vedle hotelu tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, jogging v parku Komrčar. V blízkosti možnost zapůjčení jízdních kol. Pro děti je zde dětské hřiště. V blízkém přístavu je možnost zapůjčení lodě. Na terase hotelu se konají večery s hudbou. V hotelu Padova je nově vybudované „wellness centrum“, jehož služby můžete také využívat (za poplatek). Ve wellness centru je sauna (turecká, finská, infračervená), solárium, posilovna, salón krásy a kosmetický salón, masáže, vyhřívaná lehátka, relaxační místnost, venkovní a vnitřní bazén. Domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování

Pokoje jsou nově renovovány. Mají klimatizaci, SAT/TV, TEL, minibar, trezor, novou koupelnu, vysoušeč vlasů. Některé pokoje mají balkon – viz. ceník. Domácí zvířata nejsou povolena.

Strava

Snídaně švédský stůl, večeře výběr z menu+salát bufet (u večeří v ceně domácí točené nápoje: víno bílé a červené, voda, pivo, ovocné šťávy).

×