800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySeverní Jadran a jeho ostrovy

  • Panenská příroda ostrovů
  • Koupání v nádherných vodách Jadranu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd ve večerních hodinách.

2. den

Prohlídka italského Terstu a zámku Miramare, postaveného na skalních útesech nad mořem a obklopeného nádhernými zahradami. Odjezd na ubytování. Večeře a nocleh.

3. den

Snídaně. Odpočinek na pláži. Večeře a nocleh.

4. den

Snídaně. Okruh po ostrově Krk, největším jaderském ostrově s neokoukanými přírodními scenériemi a malebnými městečky. Prohlídka hlavního města ostrova Krk s trojlodní křesťanskou bazilikou, pitoreskní městečko Vrbenik a turisticky atraktivní Baška s úzkými uličkami a průchody a dlouhou oblázkovou pláží. Zastávka v přímořských lázních Opatija s noblesními lázeňskými domy obklopenými bujnou zelení parků a zahrad s exotickými květinami. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

5. den

Snídaně. Prohlídka jednoho z největších a nejstarších měst na Istrii Puly s překrásným římským amfiteátrem. Návštěva starobylé Rovinje, prohlídka a možnost koupání. Zastávka u vyhlídky nad Limským zálivem a historické městečko Pazin se středověkým hradem nad propastí. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

6. den

Snídaně. Odpočinek na pláži. Možnost fakultativního výletu trajektem na ostrov Cres – tajemné hory a městečka na skalních útesech, historické město Osor, přes most na ostrov Lošinj. Prohlídka malebných městeček Mali Lošinj a Veli Lošinj a koupání v zátoce Čikat. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.

7. den

Snídaně. Návštěva Slovinské riviéry. Prohlídka městečka Piran, jednoho z nejkrásnějších na Slovinském pobřeží. Krátký přejezd do noblesní Portorože a cestou zpět na ubytování zastávka v Poreči. Večeře a nocleh.

8. den

Snídaně. Návštěva Postojenských jeskyní. Druhá největší zpřístupněná jeskyně v Evropě s 20 km podzemních chodeb, krápníková výzdoba a jízda podzemním vláčkem. Zastávka v hlavním městě Slovinska Lublani, kterému domunije hrad, z jehož věží je výhled až k Julským Alpám a prohlídka města. Odjezd do ČR.

9. den

Návrat v ranních hodinách.

Počasí

Dalmácie jižní

20°C Jasno

Dalmácie severní

21°C Jasno

Istrie

20°C Jasno

×