800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZa krásami Chorvatska

  • Objevujte nádherné Chorvatsko

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odjezd z ČR.

2. den:

příjezd v ranních hodinách do hl. města Chorvatska – Záhřebu, návštěva hist. centra, ind. volno, přejezd na Zadarskou/Šibenickou riviéru, ubytování, nocleh.

3. den:

odjezd do NP Paklenica (součást pohoří Velebit), fakultativně – návštěva kaňonu Velká Paklenica (nutná kvalitní obuv), nocleh.

4. den:

odjezd do Šibeniku (fakultativně) – návštěva hist. centra s katedrálou sv. Jakuba z 11. st. Přejezd do NP Krka, kde řeka Krka protéká ze dvou třetin kaňonem a vytváří množství jezer, vodopádů a peřejí, možnost koupání, nocleh.

5. den:

fakultativně celodenní výlet lodí do NP Kornati – nejpočetnějšího souostroví ve Středozemí s mnoha ostrovy, ostrůvky a útesy, velmi členité pobřeží se srázy až stometrové výšky. V ceně výletu ochutnávka červeného a bílého vína a rakije včetně oběda.

6. den:

Split – návštěva největšího města na chorvat. pobřeží, prohlídka hist. centra města s Diokleciánovým palácem. Přejezd do města Trogir – hist. jádro města na seznamu UNESCO – návštěva starého města obehnaného hradbami s paláci, kostely a měšťanskými domy a katedrálou sv. Vavřince s klenotnicí. Nocleh.

7. den:

starobylé město s úžasnou atmosférou – Zadar, návštěva hist. centra na poloostrově obehnaném opevněním, rotunda sv. Donáta, tržnice. Odpoledne výlet trajektem na ostrov Pašman, možnost výstupu na kopec Čokovac s benediktinským klášterem, koupání na krásných plážích ostrova, nocleh.

8. den:

individuální volno, koupání u moře, nocleh.

9. den:

dopoledne individuální volno, v poledne odjezd do NP Plitvická jezera – soustava 16 jezer spojených 90 vodopádovými kaskádami, od roku 1979 na seznamu UNESCO.

10. den:

příjezd do ČR.

Počasí

Dalmácie jižní

17°C Jasno

Dalmácie severní

15°C Polojasno

Istrie

14°C Převážně oblačno

×