800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAsijská zastavení - Čína, Japonsko, Hong Kong a Macao

Peking • Velká čínská zeď • Tokio • NP Nikkó • NP Fudži-Hakone • Kamakura • Hong Kong • Macao

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1.den:

odlet z Prahy s přestupy do Pekingu.

2.den:

přílet do Pekingu, transfer do hotelu a ubytování. Odpoledne prohlídka jednoho z největších lámaistických chrámů v Číně Jun-che-kung a areálu Letního paláce s největší císařskou zahradou v Číně. Nocleh (3 noci).

3.den:

snídaně. Prohlídka Zakázaného města – mohutnými zdmi chráněného sídla posledních 24 dynastií čínských císařů, největšího náměstí na světě – Náměstí nebeského klidu a areálu Chrámu nebes. Nocleh.

4.den:

snídaně. Výlet k Velké čínské zdi a procházka po stavbě patřící právem mezi divy světa. Odpoledne prohlídka interiéru jedné z 13 hrobek Mingů a návštěva Posvátné cesty (Cesty duší). Slavnostní večeře (pekingská kachna). Nocleh.

5.den:

snídaně. Dopoledne volný program. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Tokia. Po příletu transfer do hotelu a ubytování. Nocleh (4 noci).

6.den:

snídaně. Celodenní výlet do jednoho z nekrásnějších míst v Japonsku NP Nikkó – hrobky největších z šógunů Tokugawa v prastarých cedrových lesích, chrám Rinnódži, svatyně Tóšógů. Návrat do Tokia. Nocleh.

7.den:

snídaně. Celodenní výlet do NP Fudži-Hakone s nádhernými přírodními scenériemi s kouzelnými výhledy na posvátnou horu Fudži. Návrat do Tokia. Nocleh.

8.den:

Snídaně. Dopoledne výlet do příjemného pobřežního města Kamakura, místa s dlouhou a bohatou historií, mnohé ze zdejších chrámů a svatyní jsou staré osm století, kdy byla Kamakura centrem země. Odpoledne prohlídka Tokia – chrám Sensódži, brána Kaminarimon, supermoderní Tokijské kongresové centrum, slavná čtvrt obchodů a bank Ginza. Nocleh.

9.den:

snídaně. Transfer na letiště a odlet do Hong Kongu. Prohlídka Hong Kongu – výjezd lanovkou na Victoria Peak s panoramatickým výhledem na město, tržiště Stanley market, rybářská vesnice Aberdeen. Nocleh (2 noci).

10.den:

snídaně. Celodenní výlet lodí do bývalé portugalské kolonie – Macaa. Prohlídka pozůstatků symbolu města – katedrály Sv. Pavla, Penha Hill, chrámu Kum Lan a návštěva některého z mnoha kasin. Návrat do Hong Kongu. Nocleh.

11.den:

snídaně. Přejezd po jednom z nejdelších visutých mostů světa Tsing-ma na ostrov Lantau. Prohlídka kláštera Po Lin s největší venkovní bronzovou sochou sedícího Buddhy na světě a návštěva rybářské vesnice Tai na západě ostrova. Návrat do Hong Kongu. Večer transfer na letiště a odlet s přestupem do Prahy.

12.den:

přílet do Prahy.

Počasí

Guangdong

16°C Jasno

Hainan

21°C Oblačno

×