800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAsijští tygři

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY
Sraz skupiny u odbavovací přepážky CK 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování. Večer fakultativně návštěva velkolepého divadelního představení Siam Niramit Show, případně prohlídka erotického centra ve čtvrti Patpong. Nocleh v Bangkoku.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Návrat do hotelu. Nocleh v Bangkoku.

4. den

BANGKOK – HONGKONG
Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Hongkongu. Po příletu transfer do hotelu. Odpoledne půldenní prohlídka města se zastávkami v rušné turistické čtvrti Kowloon, přístavu Aberdeen, obchodní čtvrti Wan Chai i oblíbené pláži Hongkongu v Repulse Bay. Navštívíte Victoria Peak s úžasným panoramatickým výhledem na celý hongkongský záliv. V pozdním odpoledni následuje procházka po čtvrti Kowloon - projdete se po nejrušnější třídě Nathan Road, křivolakými uličkami pulsujícího velkoměsta, zastavíte se na nočním trhu. Zjistíte, proč se Hongkongu říká „město, které nikdy nespí“.

5. den

HONGKONG
Snídaně. Po snídani celodenní výlet katamaránem do Macaa, bývalé portugalské kolonie, pozůstatky katedrály sv. Pavla z r. 1602, stará pevnost nad městem, chrám Bohyně A Ma, ochránkyně města, obří kasino The Venetian (velkolepá imitace Benátek), návrat do Hongkongu. Nocleh v Hongkongu.

6. den

HONGKONG – SINGAPUR
Snídaně. Po snídani transfer na letiště, odlet do Singapuru. Transfer do hotelu, ubytování. Odpoledne prohlídka města, čínská čtvrť, arabská čtvrť, Orchard Road, návštěva obřího panoramatického kola Singapore Flyer a fakultativně návštěva nočního světoznámého SAFARI.

7. den

SINGAPUR – SENTOSA – SINGAPUR
Snídaně. Po snídani celodenní výlet na ostrov Sentosa. Prohlídka podmořského světa (fascinující 100 m dlouhý tunel na "mořském dně"). Tančící fontána. Možnost koupání. Odpoledne návrat do Singapuru. Prohlídka chrámu Maha Sasana Ramsi, což je barmská buddhistická svatyně v Singapuru. Chrám Maha Sasana Ramsi je nejstarším výhradně barmským chrámem se zaměřením Theravada v Singapuru. Návrat do hotelu. Nocleh.

8. den

SINGAPUR – BANGKOK
Snídaně. Po snídani transfer na letiště, odlet do Bangkoku. Po příletu transfer do hotelu, ubytování nebo pokračování do destinace dle výběru.

9. – 15. den

PATTAYA (PHUKET, SAMUI případně jiné letovisko dle výběru)

16. den

ODLET DO PRAHY

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Guangdong

16°C Jasno

Hainan

24°C Skoro jasno

×