800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyČína - okruh - Peking - Si-an

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet Praha/Vídeň.

2. den

přílet Peking, transfer do hotelu 3*, ubytování a oběd, fakultativně Chu-tchung Tour (prohlídka původních pekingských částí, projížďka s rikšou, návštěva věže Bubnů, které v minulosti ohlašovaly celou hodinu), nebo volno na procházku městem.

3. den

snídaně, prohlídka Náměstí nebeského klidu o rozloze 44 hektarů, Zakázané město - sídlo panovníků dynastie Ming a Čching, oběd v tradiční čínské restauraci, prohlídka Pej-chaj parku, který byl více než tisíc let využíván jako císařská zahrada, prohlídka pagody, hlavní nákupní třída Wangfujing s obchodními domy a nákupními centry, návrat do hotelu. Fakultativně ochutnávka pekingské kachny.

4. den

snídaně, Velká čínská zeď - 60 km severovýchodně od Pekingu, oběd v tradiční čínské restauraci, odpoledne prohlídka přístupné hrobky dynastie Ming, cesta duchů, kterou tvoří 36 kamenných soch. Návrat do Pekingu - cestou zastávka s vyhlídkou na Velkou čínskou zeď. Návrat do hotelu.

5. den

snídaně, Velká čínská zeď - 60 km severovýchodně od Pekingu, oběd v tradiční čínské restauraci, odpoledne prohlídka přístupné hrobky dynastie Ming, cesta duchů, kterou tvoří 36 kamenných soch. Návrat do Pekingu - cestou zastávka s vyhlídkou na Velkou čínskou zeď. Návrat do hotelu.

6. den

snídaně, Letní palác - letní sídlo císařů, Loď čistoty a Mramorová loď císařovny Cch´si, oběd v čínské restauraci, odpoledne čínská ZOO, transfer na vlakové nádraží, odjezd lůžkovým vlakem do Si-anu (tzv. soft sleeper berth).

7. den

v ranních hodinách příjezd do Si-anu. Transfer do hotelu 3*, snídaně, návštěva Velké pagody divoké husy, oběd v typické čínské restauraci, odpoledne prohlídka města a jeho opevnění z raného období dynastie Ming. Návrat do hotelu.

8. den

snídaně, terakotová armáda císaře Čchin Š´chuang-tiho (více než 6000 hliněných ozbrojených bojovníků v životní velikosti je součástí posmrtné výbavy zemřelého císaře, archeologické práce neustále pokračují), oběd v typické čínské restauraci, odpoledne prohlídka vesnice Ban-pcho, transfer zpět na nádraží, odjezd lůžkovým vlakem (tzv. soft sleeper berth) zpět do Pekingu.

9. den

příjezd do Pekingu, snídaně, individuální volno, fakultativně výlet do Voňavých hor (rozlehlý park leží cca 28 kilometrů severozápadně od centra Pekingu. Zabírá plochu 160 hektarů a jeho nejvyšší vrcholek měří 557 metrů. Za jasného počasí stojí za to vyjet na vrchol lanovkou. Voňavé hory jsou nejkrásnější na podzim, kdy se mění barva listí na žlutou a červenou).

10. den

snídaně, transfer na letiště, odlet Praha/Vídeň.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Čína (pevnina)

21°C Oblačno

Hainan

25°C Oblačno

×