800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyČÍNA - OKRUH - PEKING - TIBET

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet Praha.

2. den

přílet Peking, transfer do hotelu 3*, ubytování a oběd, fakultativně možnost Chu-tchung Tour nebo individuální volno na procházku městem.

3. den

snídaně, prohlídka Tchien-an-men - Náměstí nebeského klidu o rozloze 44 hektarů a Zakázaného města - sídla panovníků dynastie Ming a Čching, oběd v tradiční čínské restauraci, odpoledne Pej-chaj park s prohlídkou pagody, návrat do hotelu, večer fakultativně ochutnávka pekingské kachny.

4. den

snídaně, Letní palác - letní sídlo císařů, Loď čistoty a Mramorová loď císařovny Cch´si, oběd v čínské restauraci, odpoledne čínská ZOO, poté Chrám nebes, návrat do hotelu, večer fakultativně Pekingská opera.

5. den

snídaně, Velká čínská zeď - 60 km severovýchodně od Pekingu, oběd v tradiční čínské restauraci, odpoledne prohlídka přístupné hrobky dynastie Ming, návrat Peking - cestou zastávka s vyhlídkou na Velkou čínskou zeď. Návrat do hotelu.

6. den

výlet do buddhistického chrámu Jung-che-kung v tibetském stylu a prohlídka chrámu Konfucia, oběd v typické čínské restauraci, odpoledne návštěva tzv. Hedvábného trhu (značkové i tradiční čínské oblečení), návrat do hotelu. Večer fakultativně akrobatická show.

7. den

snídaně, v ranních hodinách transfer na letiště, přelet do Tibetu - Lhasa (oběd v letadle), transfer do hotelu 3*, chvíle individuálního volna, večeře.

8. den

snídaně, prohlídka paláce Potala - bývalého sídla dalajlámů, oběd v tibetském stylu, návštěva nejposvátnějšího a stále aktivního tibetského chrámu Jokhong, poutní okruh bazar Bakhor, návrat do hotelu, večeře.

9. den

snídaně, odjezd západně od Lhasy k prohlídce klášterů Drepung a Sera, které v minulosti tvořily základní pilíře tibetského státu, oběd v tibetském stylu, prohlídka letní rezidence dalajlámů Norbu Link, návrat do hotelu, večeře.

10. den

snídaně, individuální volno, v odpoledních hodinách transfer na letiště, odlet zpět do Pekingu (oběd v letadle), transfer do hotelu 3*.

11. den

snídaně, transfer na letiště, odlet Praha.

Info

Změna programu vyhrazena, zájezd se uskuteční při min. počtu 10 osob s česky mluvícím průvodcem.

Počasí

Guangdong

19°C Jasno

Hainan

28°C Převážně oblačno

×