800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyČína - Peking a okolí

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet Praha.

2. den

přílet Peking, transfer do hotelu 3*, ubytování a oběd, fakultativně Hutong Tour nebo individuální volno na procházku městem.

3. den

snídaně, prohlídka Tchien-an-men – Náměstí nebeského klidu o rozloze 44 hektarů, oběd, Pej-chaj park s prohlídkou pagody, ulice Wang Fu Ťing – nejrušnější třída moderního centra, návrat do hotelu. Večer fakultativně ochutnávka pekingské kachny.

4. den

snídaně, Zakázané Město – sídlo panovníků dynastie Ming a Čching, oběd v tradiční čínské restauraci, odpoledne Chrám nebes, návrat do hotelu, večer fakultativně Pekingská opera.

5. den

snídaně, Velká čínská zeď – 60 km severovýchodně od Pekingu, oběd v tradiční čínské restauraci, odpoledne prohlídka přístupné hrobky dynastie Ming, návrat Peking – cestou zastávka s vyhlídkou na Velkou čínskou zeď. Návrat do hotelu.

6. den

snídaně, výlet do svatyně Lama v tibetském stylu a prohlídka chrámu Konfucia, oběd v typické čínské restauraci, odpoledne návštěva tzv. Hedvábného trhu (značkové i tradiční čínské oblečení), návrat do hotelu. Večer fakultativně akrobatická show.

7. den

snídaně, Letní palác – letní sídlo císařů, Loď čistoty a Mramorová loď císařovny Cch´si, oběd v čínské restauraci, odpoledne čínská ZOO, návrat do hotelu.

8. den

snídaně, individuální volno, fakultativně výlet do Voňavých hor.

9. den

snídaně, transfer na letiště, odlet Praha.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Guangdong

18°C Polojasno

Hainan

23°C Jasno

×