800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyČína plná historie i krásných zahrad

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z Prahy s přestupem do Pekingu.

2. den

přílet do Pekingu, transfer do hotelu a ubytování. Odpoledne volno nebo procházka s průvodcem po městě. Slavnostní večeře – pekingská kachna. Nocleh.

3. den

celodenní prohlídka hlavního města Číny. Navštívíte císařský komplex Zakázaného města – sídlo vládců posledních dynastií. Poté návštěva největšího náměstí na světě – Náměstí nebeského klidu. Oběd v restauraci. Prohlídka Chrámu nebes. Večeře, nocleh.

4. den

celodenní výlet k Velké čínské zdi – procházka po stavbě viditelné i z vesmíru. Oběd v restuaraci. Prohlídka jedné z hrobek císařské dynastie Ming. Večeře, nocleh.

5. den

dopoledne návštěva areálu Letního paláce – letní císařské rezidence. Oběd. Odpoledne návštěva starých městských čtvrtí na tradičních rikšách – hutongů (včetně návštěvy čínské rodiny žijící v této oblasti). Noční přejezd lůžkovým vlakem do Suzhou (cca 17.00–07.00 hod.). Nocleh v lůžkovém kupé.

6. den

po příjezdu do Suzhou transfer do hotelu na snídani. Suzhou – starobylé město v provincii Jiangsu, známé kromě mnoha chrámů především svými nádhernými vodními zahradami – klasickou ukázkou čínské zahradní architektury. Při celodenní prohlídce navštívíte zahrady Humble a Lingaring a poté továrnu na zpracování hedvábí. Oběd, večeře. Nocleh.

7. den

po snídani přejedete do malebného města Zhouzhuang, navštívíte bývalý kupecký dům a projedete se po kanále. Oběd, přejezd do Šanghaje. Večeře, ubytování v hotelu.

8. den

prohlídka Šanghaje, moderního přístavního města, jeho staré části, idylické zahrady Yuyuan s krásnými pavilony a bonsajemi, chrámu Jadeitového Buddhy a nábřeží Bund s jeho proslulými budovami. Oběd, večeře. Nocleh.

9. den

volno, transfer na letiště a odlet s přestupem do Prahy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Guangdong

14°C Jasno

Hainan

21°C Převážně oblačno

×